+372 55 00 624 epood@varustaja24.ee Kadaka tee 4, 10621 Tallinn või Riia 136b, 50411 Tartu E-R 8:00 - 17:00

Ostukorvis ei ole tooteid.

8 erinevat võimalust lehepuhuri kasutamiseks


Sügisesesed värvikirevad lehed pakuvad küll silmailu ja palju rõõmu, aga majaomanikel ja haljasalade hooldajatel kaasneb nende mahalangemisega kohustus kõik kokku korjata. Iga majaomanik soovib, et tema hoov oleks hooldatud ja ühel või teisel viisil peab selle eest hoolitsema. Lehtede riisumine on kindlasti paljude suure krundiga majaomanike jaoks üks tüütu tegevus, millele igal sügisel hea meelega oma väärtuslikku aega ei kulutaks.

Õnneks on tänapäeval olemas lehepuhurid, mis soovijatel elu märksa kergemaks teevad. Lehepuhuri kasutusvõimalused on tunduvalt laiemad, kui esmalt tunduda võib. Kui sa pole veel nendest teadlik, siis loe kindlasti edasi!

Lehtede koristamine erinevatelt tüütutelt tasapindadelt

Lehepuhur on kahtlemata hea abiline, kui hoovi sissesõiduteed katab killustik/kruus ning sügise värvilised lehed on samuti end sinna laotanud. Kes tahaks tegeleda kiviklibuga, mis lehtede riisumisel sealt kaasa tuleks? Lehepuhuriga seda probleemi ei teki! Hea nipp on kasutada lehepuhurit ka peenarde korrastamisel, kui sealt tahaks samuti lehed kätte saada, aga taimed ise oma ilme järgi võiksid veel peenras edasi ilutseda – taimed jäävad ellu ja lehed saavad koristatud!

Vihmaveerennide ja -torude puhastus
Vihmaveerennide ja -torude puhastamine on samuti pigem üks tülikas ettevõtmine. Selleks, et vihmaveerennidele ligi pääseda, on tihti vaja redelit, mille otsa ronimine nõuab redeli olemasolu ja julgust, et sinna otsa ronida. Kindlasti on redeli ühest kohast teise nihutamine ka ajakulukas. Lisaks, redeli otsa ronimine ja niimoodi mingi pikema esemega vihmaveerenni lehtedest puhastamine on ka parasjagu ohtlik ettevõtmine. Lehepuhur tuleb ka siin appi, selle jaoks on küll vaja lehepuhuriga ühendada selleks ettenähtud lisaseade. Kui eesmärk on puhastada ka vihmaveerenne õhupuhuriga, mis teeb elu märksa lihtsamaks, siis Makita akulehepuhur XGT 40Vmax UB001GZ on selleks kindel valik. Sellega koos on võimalik soetada lisaseade, mis on vihmaveerennide puhastamiseks ette nähtud – õhuvoolu suunamiseks vihmaveerennideni, seejuures redeli otsa ronimata ja end ohtu seadmata maapinnalt töötades.

Väiksemata tööstuslike siseruumide puhastus

Lehepuhur aitab ka siseruumides. Näiteks kuurist ja garaažist sodi ja liiva välja puhumine kerge vaevaga, eeldusel muidugi, et õues ei ole liialt kuiv ja sellega kaaskodanikele ebamugavusi ei valmista. Samuti saab puhastada kaubaauto kaubaruumi kergemast sodist kerge vaevaga.

Terrassi puhastamine

Terrassi puhastada lehtedest ja samuti muust lahtisest mudrust (nt peale terrassi ääre trimmerdamist laotuvad sinna pikad murulibled) on võimalik harjaga, aga see võib samuti olla väga tüütu ja ajakulukas tegevus. Kui sa hindad kiirust ning mugavust, siis lehepuhur on sinu jaoks õige valik.

Muruniiduki puhastamine

Kes on muru niitnud, teab, kui suures koguses lahtist niisket muru jääb muruniiduki alla kinni. Ta teab ka seda, kui tüütu on muruniidukit murust sellisest murust peale niitmist puhastada. Lehepuhuriga niiduki puhastamine on lausa lust. Kiire ja efektiivne!

Heki puhastamine pärast lõikust

Kas sul on hekk, mis vajab hooajaliselt pügamist? Heki pügamine vajalik puhtalt esteetilisel põhjusel. Seda enam on oluline, et oma energiat hekipügamisse panustades, oleks ka tulemus ilmekas. Kui hekikääridega on töö tehtud, saab võtta lehepuhuri kätte ja anda oma ilusale pügatud hekile viimase lihvi.

Lume puhastamine

Lehepuhur on abimees ka kergema lume puhastamisel samuti sissesõiduteelt ja näiteks auto pealt. Kiire ja tõhus! Tihe harjamine võib kahjustada ka auto värvipinda. Loomulikult ei kehti lehepuhuriga lume eemaldamine suures koguses raske sulalume puhul, aga nagu öeldud, kergema värske lume puhul töötab suurepäraselt!

Auto kuivatamine

Külmade ilmade saabudes on hea peale auto pesemist see koheselt ära kuivatada. Jällegi on lehepuhur selleks suurepärane abiline! Lehepuhur toimib sellisel juhul nagu suur föön.

Varustaja24 valikus on mitu erinevat akupuhurit. Soodsaim meie lehepuhurite valikus on Bosch GBL 18V-120. Meie valikusse on lisandunud ka uusim Makita lehepuhur, millel on bensiinimootorivõimsus. See sobib suurepäraselt asulate haljastuse ettevõtjatele, aga ka suurema krundiga majaomanikele. Lehepuhur, moodsa nimega ‘õhuluuda’ on ülimugav kasutada: piisavalt väikeste mõõtmetega, kerge, aga suure puhumisjõudlusega (max 17N). Makita akulehepuhur UB001GZ 40Vmax XGT on keskkonnasäästlik, sest töötab akujõul ja samas väga madala müratasemega – säästab ka naabreid! Lehepuhur pääseb kohtadesse, kuhu rehaga on võimatu pääseda. pealegi, lehtede riisumine on nii eilne päev!

Privaatsustingimused

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipoe Varustaja 24 isikuandmete vastutav töötleja on First Step OÜ (registrikood 10841019) asukohaga Kadaka tee 4, 10621 Tallinn, Eesti, tel +372 5551 2024 ja e-kiri tallinn@varustaja24.ee. First Step OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, First Step OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

MILLISEID ANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
  • klienditoe andmed.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).
Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui
infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja
tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.
Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.
Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik
veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Zone serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.
Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.
Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja
andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE

Antud veebipoes sooritatakse ost ilma kasutajakontota, seetõttu saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek
tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

SÄILITAMINE

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.
Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.
Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.
Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

KUSTUTAMINE

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele
vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

ÜLEKANDMINE

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul.
Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

OTSETURUSTUSTEATED

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.
Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud
profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel (vastav teave tuleb esitada selgelt ja eraldi igasugusest muust teabest).

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel
emailil tallinn@varustaja24.ee ja telefonil +372 5551 2024. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe Varustaja24.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ First Step asukohaga Kadaka tee 4, 10621 Tallinn, Eesti. First Step OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, First Step OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

First Step OÜ (registrikood 10841019) veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes ning on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.Makseid vahendab Maksekeskus AS.

Kauba eest on võimalik tasuda pangalinkidega (kasutusel on Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja CoopPank pankade maksevõimalused) või ettemaksuarve alusel.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

KOHALETOIMETAMINE

Müüdavatele kaupadele on võimalik tulla järgi ettevõtte Tallinna ja Tartu esindustesse või tellida kaup pakiautomaati. Vastav tarneviisi peab olema valitud ostu sooritamise ajal.

Kaupu saadetakse ainult Eesti siseselt, kasutades DPD tarnepartnerit ning kaupa saab tellida vastavalt kategooriale nii pakiautomaati kui ka kullerteenusega soovitud sihtkohta. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

TAGANEMISÕIGUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-mailile varustaja24@varustaja24.ee ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile tallinn@varustaja24.ee või helistada telefonil +372 5551 2024.