Bosch GO Akukruvikeeraja LB Mini 1×3.6, 25 ACC, 1 PH2 [3601JH2100]

72.00€ +km

86.40 

Bosch GO akukruvikeeraja: minimaalne pingutus, maksimaalne tõhusus
Kaheosaline aktiveerimisrežiim: lükake lihtsalt seadet ettepoole või vajutage alustamiseks sisselülitamise nuppu
Mehaaniline sidur: valige 5 pöördemomendi sätte hulgast kuni maksimaalse töörežiimini´
Hõlpsalt juhitav: tööriist peatub kohe pärast elektroonilise siduri abil inaktiveerimist
Tähelepanu, valmis olla, läks! Bosch GO akukruvikeeraja on intuitiivne ja hõlpsalt kasutatav, võimaldades saavutada suurepäraseid töötulemusi mitmesuguste rakenduste korral. Seade vastab igas olukorras ainulaadsetele vajadustele. Lükake seda lihtsalt ettepoole või vajutage sisselülitamise nuppu, et tööriista käepärase kaheosalise aktiveerimisrežiimi abil tööd alustada. Kasutage mehaanilist sidurit, et valida iga töö jaoks viie pöördemomendi sätte seast õige pöördemoment või maksimaalse jõudluse režiim. Tänu elektroonilisele sidurile peatub hõlpsalt juhitav tööriist kohe pärast inaktiveerimist.

Bosch GO on mõeldud kruvide keeramiseks puitu, metalli ja plastikusse ning filigraanseteks rakendusteks näiteks emaplaatide või elektrikappide puhul. See ühildub kõikide standardsete USB-laadimisseadmetega.

Bosch GO akukruvikeerajal on ka käepärane käepideme konstruktsioon, mis tagab ideaalse käsitsemise mitmesugustes asendites töötamise korral. Seade töötab kiiresti ja sujuvalt ning saavutab järjepideva võimsa jõudluse kiirustel kuni 360 pööret minutis.

AKU 1,5 Ah
AKU 3,6 V
KAAL 0,31 kg
POORDEMOMENT 2,5/5/- Nm
TARVIKUADAPTER 6,35 mm
TUHIKAIGUPOORDED – 360 p/min
Tootekood: 06019H2101 Kategooriad: , ,

  Tarneaeg 3-5 päeva