Scangrip Nova 6 SPS + Scangrip Nova MINI

Kuumakse al. 11.01€ / 36 kuud

3 makset 91.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

229.00€ +km

275.00  (sis. KM)

E-poe hinnad võivad erineda hindadest tavakauplustes

Scangrip Nova 6 SPS

Scangrip SPS-seeria on kolmesüsteemsete (akutoide+vooluvõrgutoide+avariitoide) kaasaskantavate töövalgustite absoluutne tipptase! SPS-seeria valgustite valgustugevused ulatuvad sõltuvalt mudelist kuni 10000 luumenini, valgustid on vee-, tolmu- ja ilmastikukindlad ning suunatud eranditult professionaalseks kasutamiseks nii sise- kui välistingimustesse. Valgustid ise omavad äärmiselt tugevat alumiiniumist monoliitkorpust, mis on ümbritsetud lööke absorbeeriva kummiäärega. Scangrip SPS (Scangrip Power Solution) süsteemi kasutamine tagab teile täieliku sõltumatuse välisest elektritoitest. Töövalgusti on võimeline töötama sõltuvalt mudelist kuni 20 tundi ühe akulaadimisega. Aku tühjenedes saate selle panna laadima või vahetada koheselt täislaetud aku vastu. Kui see pole aga võimalik, saate valgusti ühendada vooluvõrku ning jätkata oma tööd. Kui vooluvõrgust peaks vool kaduma, lülitub lamp akutoitele või kui aku on tühi, siis sisseehitatud avariiaku toitele, mis tagab teile veel lisaks 1h tööd valgustugevusel 1000 luumenit.

Scangrip Nova MINI

Ülimalt kompaktse ja ainulaadse disainiga NOVA MINI on käeshoitav prožektor.
Uusimat LED-tehnoloogiat sisaldav NOVA MINI on uskumatult võimas ja annab kuni 1000 luumenit – mis on nii väikese lambi puhul täiesti ainulaadne. NOVA MINIl on sisse- ja väljalülitusnupp küljel, samuti saab samadest nuppudest valgust reguleerida. Valguse reguleerimine – 10% kuni 100%.

Populaarse NOVA perekonna osana põhineb NOVA MINI kõigil samadel ainulaadsetel ja tuntud omadustel, mille poolest NOVA seeria on tuntud. Kompaktsete mõõtmetega, ainult 104x38x96mm, on see NOVA 10K-st enam kui kakskümmend korda väiksem ja sobib suurepäraselt taskusse.
Lambi küljel olev laadimisnäidik hoiab teid aku taseme osas kursis.

-38%
Toote spetsifikatsioon PDFE-poe hinnad võivad erineda hindadest tavakauplustes


  Tarneaeg 3-5 päeva