Helista: +372 55 00 624 | Külasta: Kadaka tee 4, 10621 Tallinn või Riia 130b, 50411 Tartu | Avatud: E-R 8:00 - 17:00

Ostukorvis ei ole tooteid.

Tööriiete logotamine

Logotamine – osta tööriided Varustaja24-st ja märgista need mugavalt oma ettevõtte logoga samas kohas!

Soovid vähese vaevaga ja võimalikult kiiresti oma tööriietele kvaliteetseid ettevõtte logosid? Pole probleemi! Professionaalsele kasutajale mõeldud isikukaitsevahendite müüjana mõistame, kui oluline on igal ettevõttel just oma logoga silma paista! Varustaja24 pakub lisaks kvaliteetsete tööriiete müümisele samaväärset logotamisteenust, tööriiete logotamine on iga ettevõtja jaoks oluline. Töörõivastele saab tellida nii kuumpresslogosid kui ka tikitud logosid.

Kuumpresslogod 

Kuumpresstrükki saab kasutada enamike materjalide puhul. Eriti hästi sobib kuumpresslogo just veekindlatele riietele, sest nõelatorge tikkimise puhul kaotaks logo kohalt riide veepidavuse. Logotatud riided kannatavad masinpesu. Kuumpresslogosid paigaldame Varustaja24 esindustes kohapeal nii Tallinnas kui Tartus.

Minimaalne kogus logode tellimiseks on 50 väikest ja 50 suurt logo. Tellid korraga logod ette ja edaspidi uute (töötajate) riiete logotamine poes läheb olematu ajaga.

Klientidelt, kes pole meie käest varem tellinud, ootame esmalt logo vektorfailina või PDF-formaadis.

Tikitud logod

Masintikandit saab kasutada materjalidel, mis on ebaühtlase pinnaga nagu fliisid, sallid, mütsid jms. Masintikand sobib riietele, mis ei ole mõeldud veekindlana püsimiseks. 

NB! Tööriiete logotamine – teenust pakume klientidele, kes on ostnud tooted meie kauplusest.

Go to Top