Tööriistade müük

Varustaja24 tööriistade valik on suur ja vägev. Usume, et iga inimene leiab meie e-poest endale vajaliku tööriista, sest häid tööriistu on kõigil vaja – nii kodustes tingimustes kui ka proffidel, kes igapäevaselt nendega tööd teevad.

 

Millised tööriistad peaksid olema kodus?

Me ei saa kodus vältida millegi katki minemist. Samuti soovime aegajalt teha uuendusi ja muuta mõne vana mööblieseme välimust uueks. Selle jaoks võiks igas kodus tööriistakastis olemas olla haamer, pussnuga, käsisaag, mõõdulint ja tööriistakomplekt. Need on juba suureks abiks ja lihtsamad tööd saab tehtud. Kui avastasid, et midagi on puudu siis ära muretse. Varustaja24 tootevalikus on akutööriistad, elektritööriistad, kipsitööriistad, mõõtetööriistad, betoonitööriistad, teemanttööriistad, metallitööriistad, naelutustööriistad, puutööriistad ja käsitööriistad. Nii leiavad kõik endale vajalikud tooted tööriistakasti!

PS! Tööriistade hoiustamiseks on meil olemas ka tööriistakastid, mille leiad soovi korral SIIT.

Millega peaksin veel arvestama tööriista valikul?

Kindlasti peaks arvestama kasutustihedusega – kas kasutad tööriista mõni kord aastas, või vajad töökindlust igapäev? Õnneks on Varustaja24 e-poes lai valik ka erinevate ja tuntud tööriistade tootjaid: Bosch, Makita, Paslode, Husqvarna, Bahco, Milwaukee, Hervisa, Tjep. Nii saad võrrelda erinevaid kaubamärke ja hankida võimekaid tööriistu lahkumata kodust!

PS! Kõik Makita tööriistad leiad juba kohe SIIT.


Näitan 1–12 tulemust 7154-st