Helista: +372 55 00 624 | Külasta: Kadaka tee 4, 10621 Tallinn või Riia 130b, 50411 Tartu | Avatud: E-R 8:00 - 17:00

Ostukorvis ei ole tooteid.

Tööstusvalgustid igasse keskkonda

Tööstusvalgustid on vaieldamatult väga tähtis osa kvaliteetse töö tegemiseks. Vastupidavad tööstusvalgustid on möödapääsmatud, kui on vaja töötada õues ja igasugustes ilmastikutingimustes. Eriti praegusel ajal aastast, mil pimedat aega on valgest tunduvalt rohkem, peab olema kvaliteetne valgustus tagatud. Lisaks vihmale ja porile on ehitusobjektidel tavaline nähtus, et valgusti peab taluma erinevaid vibratsioone, võib saada põrutada jne.

Tööstusvalgustite valik on lai: suured prožektorvalgustid, käsivalgustid, pealambid, audioga valgustid jne. Töövalgustid jagunevad lisaks tootjale ja tüübile suures osas oma suuruse, võimsuse ning erinevate füüsiliste omaduste poolest. Tänane artikkel keskendub Scangrip tööstusvalgustitele. Scangrip on pühendunud oma toodete disainile ja tunnetusele ning nad on välja töötanud kvaliteetsed töövalgustid, mis on äärmiselt vastupidavad ja sunnitud seda tööd ikka ja jälle tegema.

 

Energiasäästlikkus

Energiasäästlike LED-töötulede kasutamine võrreldes traditsiooniliste luminofoor- ja halogeenlampidega mõjutab oluliselt energiatarbimist. Tegelikult kasutavad halogeenlambid 6 korda rohkem energiat kui Scangrip LED-tooted, luminofoorlambid aga kaks korda rohkem energiat*.

Scangrip kasutab uusimat LED-tehnoloogiat, et tagada võimalikult kõrge energiatõhusus. Ükskõik, kas võrrelda energiatõhusust traditsiooniliste tehnoloogiate või muude LED-toodetega, säästate energiat, valides Scangrip töölambi ja liikudes rohelisema töökeskkonna poole. Varustaja24 töövalgustite valik on lai. Tutvu Varustaja24 töövalgustitega meie e-poes SIIN.

Valgustuse energiatõhusust mõõdetakse luumenites vati kohta ja see kirjeldab, kui palju nähtavat valgust saate võrreldes tarbitud elektrienergiaga. 

 

Pikk eluiga

Kõik detailid, alates töötulede kõige väiksematest ja nähtamatutest komponentidest kuni väliskujunduseni, on hoolikalt läbi mõeldud, et tagada kõigi tootesarjade kõrgeim võimalik kvaliteet. Näiteks Scangrip LED-draiverid on väga tõhusad, nõuetekohaselt mõõdetud ja valmistatud kvaliteetsetest komponentidest, nagu ka akud.

 

Kliima jaoks parem valik

Scangrip töölambi valimine on valik rohelisemas suunas, kus energiat säästetakse igapäevaselt väikese energiatarbimise kaudu. See on ka valik, mis lõpetab osta-viska mentaliteedi, mis on paljudes tööstusharudes juba pikka aega domineerinud. Lisaks energiasäästlikele LED-tuledele ja suurele vastupidavusele on paljudel Scangrip-töövalgustitel ka ainulaadsed funktsioonid, mis aitavad vähendada tarbetut energiatarbimist igapäevases kasutuses. Astmevaba hämardusfunktsioon võimaldab reguleerida valgustugevust vastavalt töö tegemiseks vajalikule valgusele, ilma et see kahjustaks maksimaalset jõudlust. Valgustugevust saab hõlpsalt reguleerida bluetoothiga eemalt, näiteks statiivile või kõrgemale lae alla paigutatud töövalgustitel jne.

Originaalteksti saad lugeda Scangripi lehel SIIT.

 

Varustaja24 kampaaniad! 

Hetkel on meil mitmed Scangripi valgustid kampaanias:

  • Scangrip Nova 4K on universaalne prožektorvalgusti COB LED tehnoloogiaga, mis pakub lõputuid võimalusi. NOVA 4K vastupidavuse tõttu sobib see kasutamiseks siseruumides ja välistöödel igasuguste ilmastikutingimuste korral. Nova 4K pakkumist Varustaja24 e-poes näed SIIT.

  •  Scangrip Nova 6SPS + Scangrip Nova MINI. Scangrip SPS-seeria on kolmesüsteemsete (akutoide+vooluvõrgutoide+avariitoide) kaasaskantavate töövalgustite absoluutne tipptase! Ülimalt kompaktse ja ainulaadse disainiga Nova MINI on käeshoitav prožektor. Uusimat LED-tehnoloogiat sisaldav Nova MINI on uskumatult võimas ja annab kuni 1000 luumenit – nii väikese lambi puhul täiesti ainulaadne! Seda pakkumist Varustaja24 e-poes näed SIIT.

 

Go to Top