+372 55 00 624 epood@varustaja24.ee Kadaka tee 4, 10621 Tallinn või Riia 136b, 50411 Tartu E-R 8:00 - 17:00

Ostukorvis ei ole tooteid.

Bosch Professional ProDeal kampaania 01.09.2022-31.12.2022


1.septembril kõik on uus – Boschil lausa 5 uut ProDeal kampaaniat!

Ühe 18V tööriista või tööriistakomplekti ostmisel tasuta kingitus!

Ostke üks Bosch Professional 18V tööriist või tööriistakomplekt väärtusega rohkem kui 182€ (koos käibemaksuga) ja saate A katekooria toote tasuta. Samas kui ostate ühe Bosch Professional 18V tööriista või tööriistakomplekti väärtusega 303€ (koos käibemaksuga) siis saate valida A- või B kategooria toote tasuta kingituseks. Rohkem tööriistu sinu tööriistakotti!

A-kategooria tasuta toodete valik: akutolmuimeja GAS 18V-1, akupuhur GBL 18V-120, akulöökpuurtrell GSB 18V-21, akukruvikeeraja GSR 18V-21, tolmueemaldusadapter GDE 125 EA-S, tolmueemaldusadapter GDE 68, akulaadija GAX 18V-30, akulamp GLI 18V-300
B-kategooria tasuta toodete valik: akuketassaag GKS 18V-57, soojendusega vest koos akuadapteriga GHV 12, akutolmuimeja GAS 18V-10L, tolmueemaldusadapter GDE 18V-16, akupuurvasar GBH 18V-21

Stardikomplekt tasuta kaasa!

Ostke vähemalt 3 Bosch Professional 18V tööriista või tööriistakomplekti väärtusega 846€ (koos käibemaksuga) ja saate tasuta stardikomplekti, mis koosneb kahest akust 1x 18V 4.0Ah ProCore + 1x 18V 5.5Ah ProCore ja kiirlaadijast GAL 1880 CV. Mugav pakkumine – ostad tööriistad ja akude pärast muretsema ei pea!

Puutööde kampaania!

Ostke kampaanias osalevate toodete valikust saepink (GCM 12 GDL/GCM 18V-216/GCM 18V-305 GDC/GCM 8 SJL/GTS 10 J/GTS 635-216) ja saate tööriistakotti tasuta puutööriista. Näiteks juhtmega universaalsaag (GSA 1300 PCE/GSA 1100 E), ketassaag (GKS 190) või äkki on vaja hoopis ekstsentriklihvmasinat (GEX 125-1 AE)?! Kindlasti leiad endale meelepärase kingituse!

Uue põlvkonna X-LOCK masinad!

Ostke üks Bosch Professional 18V X-LOCK nurklihvimisseade või komplekt ja vali kingituseks sobiv Bosch Professional X-LOCK tarvikute komplekt.

Kui ostate tööriista GWX 18V-7 või GWX 18V-8 – saate kingituseks X-LOCKi teemant-metalliketta ja 25x X-LOCKi lõikekettad Standard for Inox
Kui ostate tööriista GWX 18V-10 C/SC/PC/PSC – saate kingituseks X-LOCKi teemant-metalliketta, 25x X-LOCKi lõikekettad Standard for Inox ja X-LOCKi kaussharja Heavy for Metal
Kui ostate tööriista GWX 18V-15 C/P/SC/PSC – saate kingituseks X-LOCKi teemant-metalliketta, 25x X-LOCKi lõikekettad Standard for Inox, X-LOCKi kaussharja Heavy for Metal ja X-LOCKi teemantlõikeketta Standard for Universal

Täpsem kampaania info saadaval siin: https://www.bosch-professional.com/ee/et/pro360/prodeals/xlock/

Paremad mõõtmistulemused!

Ostke üks Bosch Professional 12V mõõtetööriist ja saate tasuta ühe 12V 2.0Ah aku!
Ostke üks Bosch Professional 18V mõõtetööriist ja saate tasuta ühe 18V 4.0Ah ProCore aku!
Ostke üks lasermõõdik (GLM 50-22/GLM 50-25 G/GLM 50-27 C/GLM 50-27 CG) ja saate tasuta ühe BA 3,7V 1,0Ah.

Täpsem kampaania info saadaval siin: https://www.bosch-professional.com/ee/et/pro360/prodeals/measuring/


Kampaania kehtib ainult ostudele vahemikus 01.09.2022-31.12.2022 või kuni kaupa jätkub.

Mida ma tegema pean?

1. Osta valitud toode.

2. Kindlasti küsige endale ostudokument, sest järgmiseks peab arve üles laadima.

Logige sisse või registreeruge lehel https://www.bosch-professional.com/ee/et/pro360/prodeals/. Tähtis on laadida üles oma ostudokument enne 31.12.2022. Arve saate üles laadida JPG-,PNG või PDF-failina (max suurus 10MB) ning arvel peab olema kindlasti näha ostetud toode, hind, kuupäev ja edasimüüja.

3. Vali endale kingitus/preemia toode.

Pärast arve üleslaadimist saate valida endale kingituse. Parimad kingitused kipuvad tihti kiiresti otsa saama, seega soovitame ostudokument üles laadida nii kiirelt kui võimalik. Valitud kingituse teekonnast teavitatakse teid meili teel kuni kättetoimetamiseni.

Veelgi täpsemalt kõigist käimasolevatest kampaaniatest saad lugeda siit: https://www.bosch-professional.com/ee/et/pro360/prodeals/

Privaatsustingimused

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipoe Varustaja 24 isikuandmete vastutav töötleja on First Step OÜ (registrikood 10841019) asukohaga Kadaka tee 4, 10621 Tallinn, Eesti, tel +372 5551 2024 ja e-kiri tallinn@varustaja24.ee. First Step OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, First Step OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

MILLISEID ANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
  • klienditoe andmed.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).
Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui
infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja
tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.
Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.
Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik
veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Zone serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.
Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.
Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja
andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE

Antud veebipoes sooritatakse ost ilma kasutajakontota, seetõttu saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek
tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

SÄILITAMINE

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.
Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.
Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.
Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

KUSTUTAMINE

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele
vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

ÜLEKANDMINE

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul.
Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

OTSETURUSTUSTEATED

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.
Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud
profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel (vastav teave tuleb esitada selgelt ja eraldi igasugusest muust teabest).

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel
emailil tallinn@varustaja24.ee ja telefonil +372 5551 2024. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe Varustaja24.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ First Step asukohaga Kadaka tee 4, 10621 Tallinn, Eesti. First Step OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, First Step OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

First Step OÜ (registrikood 10841019) veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes ning on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.Makseid vahendab Maksekeskus AS.

Kauba eest on võimalik tasuda pangalinkidega (kasutusel on Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja CoopPank pankade maksevõimalused) või ettemaksuarve alusel.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

KOHALETOIMETAMINE

Müüdavatele kaupadele on võimalik tulla järgi ettevõtte Tallinna ja Tartu esindustesse või tellida kaup pakiautomaati. Vastav tarneviisi peab olema valitud ostu sooritamise ajal.

Kaupu saadetakse ainult Eesti siseselt, kasutades DPD tarnepartnerit ning kaupa saab tellida vastavalt kategooriale nii pakiautomaati kui ka kullerteenusega soovitud sihtkohta. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

TAGANEMISÕIGUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-mailile varustaja24@varustaja24.ee ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile tallinn@varustaja24.ee või helistada telefonil +372 5551 2024.