Sinu ostukorv

Lojaalsusprogramm

Teeni oma ostudel raha tagasi üle maailma!

Varustaja lojaalsuskaardiga saada nii meie e-poest kui ka kauplustest oma ostudest raha tagasi teenida ning koguda boonuspunkte. Ja mitte ainult, sest Cashback World ostuplatvormil toimiv lojaalsuskaart toimib lisaks veel üle 150 000 partnerettevõtte juures üle maailma. Otsi partnerettevõtteid või loe lisainfot ostuplatvormi kohta Cashback Worldi kodulehelt.

Kuidas saada endale Varustaja 24 lojaalsuskaart?

Selleks anna meile oma soovist teada kaupluses kohapeal või e-maili teel ning vormistame selle Sulle kiirelt ja mugavalt. Lisaks anname juurde ka lisainfot, kus seda kaarti kasutada ning kuidas oma ostudelt raha tagasi hakata teenima.

Milliseid hüvesid on võimalik meie lojaalsuskaardiga saada?

Meie pakume Sulle 2% raha tagasi ja 1,5 SP iga 100 euro kohta ning seda nii e-poes kui ka kauplustes tehtud ostudelt. Seega näiteks 400€ ostu pealt teenid 8% raha tagasi ja 6 Shoping Pointi. E-poes kaardi registreerimiseks sisesta see kassas selleks nähtud väljale ning me vormistame ostu mõne päeva jooksul.

Kuidas ma saan soodustusega teenitud raha enda kontole ning mida teha boonuspunktide ehk Shoping Pointidega?

Kui oled vormistanud end meie lojaalsusprogrammi liikmeks, tuleks sul laadida endale ka Cashback Worldi äpp telefoni. Äpis on võimalik jälgida teenitud raha ja Shoping Pointide summat. Samuti saab äpis seadistada enda pangakonto numbri, kuhu 5€ täitumisel ülekanne automaatselt tehakse, seega saad sa soodustusega saadud raha tagasi oma kontole. Shoping Pointe ehk boonuspunkte saad kasutada aga erinevate pakkumiste realiseerimiseks, kus on võimalik tooteid saada palju soodsamalt kasutades ostuks just neid samu punkte. Lihtne!