Meie lugu

VARUSTAJA24 | SINU AEG, MEIE TÖÖRIISTAD

Varustaja24 First Step OÜ alustas oma tegevust 2002. aastal Tartus. Meie peamine tegevus on varustada ehitusobjekte ja tootmisettevõtteid tööriistadega, tarvikutega, kinnitusvahenditega, valgustitega, tööriiete ja -jalanõudega. Peamine tegevusala on ehituses ja tootmises vajaminevate kaupade müük, rent ja remont. Täna on Varustaja24 esindused Tallinnas ja Tartus ning meie müügimeeskond teenindab kliente üle Eesti. 

 

KLIENTIDELE  – personaalne müügiesindaja pakub 1000 lahendust igapäevastele muredele

Oleme koostööpartner, kes annab klientidele aega keskenduda oma põhitööle. Me toome tööks vajalikud vahendid otse objektile. Kasutades Varustaja24 objektiteenindust säästate aega, hoiate kokku raha, saate pakkuda oma tööle paremat kvaliteeti ning teha tööd ohutult. Võtame enda vastutusele kõikide müüdud kaupade kvaliteedi, garantii- ja remondiprobleemid. Me registreerime müüdud tööriistad oma süsteemis ning graveerime peale tootetunnused, et garantii kestaks maksimaalselt pikka aega. Meie poole võib pöörduda julgelt kõikide murede korral, sest kui meie ise ei oska aidata, siiis meil on väga palju koostööpartnereid kellega koos leiame lahenduse. 

 

TÖÖTAJATELE – võimalus areneda kõrgustesse, kus vaid taevas on piiriks 

Me soovime aktiivse ja edujanulise meeskonnaga ehitada üles rahvusvaheline müügi- ja teenindusorganisatsioon, kus igaühel on võimalik teha karjääri ja anda panus iseenda, ettevõtte ja klientide edu kujundamisel. Tegeleme igapäevaselt aktiivse müügitööga pakkudes kestvaid ja efektiivseid lahendusi ehitus- ja tootmisettevõtetele. Kui Sinu soov on areneda, saavutada suurepäraseid tulemusi ning jõuda elus oma enda pingutusega tippu, siis see töökoht on Sulle! Meie suuname ja toetame, tööd pead tegema ja tulemused saavutama Sina ise. Kõik on võimalik kui tahad!

 

KOOSTÖÖPARTNERITELE – usaldusväärne ja tulemuslik äripartner, kellega saavutatakse edu

Me oleme tulemustele orienteeritud organisatsioon, kes hindab koostööd ja üksteise aitamist teel tippu. Kui teil on tooteid ja teenusied, mida meie ettevõte saaks aidata vahendada ehitus- ja tootmisettevõtetele, siis võtke ühendust ja tulge oma lahendusi esitlema. Meie tänased koostööpartnerid on: BOSCH PROFESSIONAL, MAKITA, HUSQVANRA, SCANGRIP, HERVISA PERLES, HULTAFORS, BJÖRNKLÄDER, GESTO,  HELLY HANSEN, SNICKERS, SIEVI, PASLODE, SPIT, TJEP, LED LENSER, KASK, FERROMETAL.

VISIOON

ON OLLA RAHVUSVAHELISELT EDUKAS MÜÜGI- JA TEENINDUSORGANISATSIOON, MIS TEEB RÕÕMU KLIENTIDELE, TÖÖTAJATELE, TARNIJATELE JA OMANIKELE.

MISSIOON

ON TEKITADA EHITUS- JA TOOTMISETTEVÕTETELE AEGA, EFEKTIIVSUST JA KASUMLIKKUST LAHENDADES TÖÖRIISTADEGA, KINNITUS- JA TÖÖKAITSEVAHENDITEGA SEOTUD KÜSIMUSED KLIENDI JUURES.

VÄÄRTUSED

TAHE – MEIL TÖÖTAVAD INIMESED, KES ON MOTIVEERITUD JA TAHAVAD TEHA OMA TÖÖD;

KOOSTÖÖ – PROTSESS, KUS IGAÜHEL ON OMA ÜLESANNE EESMÄRGIGA KOOS TÖÖTADES SAAVUTADA ROHKEM;

VASTUTUS –SIND USALDATAKSE, MIS ANNAB SULLE ÕIGUSE OTSUSTADA JA TEGUTSEDA, KUID PEAD KA TAGAJÄRGEDE EEST VASTUTAMA;

ARENG – ELUKESTEV ÕPE, MIDA ETTEVÕTE TOETAB, ET SAADA TARGEMAKS, PAREMAKS, EDUKAMAKS;

AUSTUS – ME SUHTUME LUGUPIDAVALT OMA KLIENTIDESSE, TÖÖTAJATESSE, KOOSTÖÖPARTNERITESSE, PERELIIKMETESSE JA ISEENDASSE NING TEEME IGAPÄEVASELT TÖÖD SELLE NIMEL, ET OLLA PAREM INIMENE;

TÄNULIKKUS – TUNNEME RÕÕMU JA OLEME TÄNULIKUD SELLE EEST, ET MEIL ON TOREDAD KLIENDID, EDUMEELSED TÖÖKAASLASED, SUUREPÄRASED KOOSTÖÖPARTNERID NING VÕIMALUS ARENEDA JA KUJUNDADA ENDA RAHULOLU JA ÕNNETUNNET.


Meie koostööpartnerid


Vormis füüsis
Veebiarendus
Meie Soome filiaal
Tooteportfell ja koolitused
Tooteportfell ja koolitused
Oleme maaletooja
Oleme maaletooja