Varustaja 24 Varustaja 24 Tallinn Varustaja 24 Tartu
First Step Oü Kadaka tee 4, 10621 Tallinn Riia tn. 130b, 50411 Tartu
SEB: EE901010220075183010 Tel: 550 0624 Tel: 55 00 623
 www.varustaja24.ee  E-mail: tallinn@varustaja24.ee  E-mail: tartu@varustaja24.ee
 Registrikood 10841019  Avatud: E-R 8.00-17.00  Avatud: E-R 08.00-17.00

 


Kristjan Kiil
Kristjan Kiil Tegevjuht Tallinn ja Tartu Kadaka tee 4,10621 Tallinn | 55 00 622 | kristjan@varustaja24.ee
Sandra Lott
Sandra Lott Assistent Tallinna esindus Kadaka tee 4,10621 Tallinn | 580 64 311 | sandra@varustaja24.ee
Kaari Aupaju
Kaari Aupaju E-poe haldur Tallinna esindus Kadaka tee 4,10621 Tallinn | 555 47 955 | kaari@varustaja24.ee
Keytlin Kivi
Keytlin Kivi Müügiassistent Tallinna esindus Kadaka tee 4,10621 Tallinn | 55 00 624 | keytlin@varustaja24.ee
Egert Adrat
Egert Adrat Müügiassistent Tallinna esindus Kadaka tee 4,10621 Tallinn | 530 073 55 | egert@varustaja24.ee
Erik Grigorjev
Erik Grigorjev Müügiesindaja Tallinn, Harjumaa Kadaka tee 4,10621 Tallinn | 555 120 24 | erik@varustaja24.ee
Jüri Tokman
Jüri Tokman Müügiesindaja Tallinn Kadaka tee 4,10621 Tallinn | 556 956 24 | juri@varustaja24.ee
Sergei Tratsuk
Sergei Tratsuk Müügiesindaja Tallinn Kadaka tee 4,10621 Tallinn | 564 798 24 | sergei@varustaja24.ee
Toomas Leppik
Toomas Leppik Müügiesindaja Tartu esindus Riia 130b, 50411 Tartu | 55 00 623 | toomas@varustaja24.ee
Egert Helleste
Egert Helleste Müügiesindaja Tartu esindus Riia 130b, 50411 Tartu | 580 05 624 | egert.helleste@varustaja24.ee
Mario Mutli
Mario Mutli Müügiesindaja Lõuna-Eesti, Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Riia 130b, 50411 Tartu | 555 494 84 | mario@varustaja24.ee
Juri Krasnov
Juri Krasnov Müügiesindaja Tartu Riia 130b, 50411 Tartu | 555 602 38 | juri.krasnov@varustaja24.ee
Merike Saaremets
Merike Saaremets Müügiassistent Tartu esindus Riia 130b, 50411 Tartu | 555 120 23 | merike@varustaja24.ee