+372 55 00 624 epood@varustaja24.ee Kadaka tee 4, 10621 Tallinn või Riia 136b, 50411 Tartu E-R 8:00 - 17:00

Ostukorvis ei ole tooteid.

Meie teenused

Müük – mida otsid seda küsi Varustaja24 müügiesindajalt, sest tema töötab Sinu firma huvide eest panustades oma aega, oma autot, oma kütust sel ajal kui Sina teed oma põhitööd!

Ehitustööde käigus võib tulla ettenägematuid olukordi ja takistusi, mis vajavad kohest lahendamist. Harjumuspäraselt pakitakse sellistel juhtudel objektil oma töövahendid kokku ning minnakse lahendust otsima erinevatesse kauplustesse. See lahendus toob endaga kaasa ajakaotuse, teenimata tulu ja ostuga kaasneva kulu. Kui see kõik rahasse arvestada, siis võib ühe poekülastuse kaudne kulu olla mitmed sajad eurod. Varustaja24 soovib oma klientidele pakkuda lahendust, et kui tekib eriolukord, mis vajab lahendamist, siis klient helistab oma müügiesindajale, kirjeldab mure ning Varustaja24 müügiesindaja otsib lahenduse ja toob kauba objektile. Samal ajal saab ehitaja tegeleda teiste töödega või valmistada ette järgmist tööetappi. Kliendid, kes on hakanud kasutame Varustaja24 objektiteenindust saavad kauba kätte mõne tunni jooksul ning säästavad palju aega ja raha ning tõstavad oma ettevõtte efektiivsust. Varustaja24 müügiesindaja pakub Sulle 1000 lahendust ka nendele toodetele, mis ei ole meie igapäevased laotooted. Küsi julgesti ja me otsime Sulle õige toote, õige hinnaga ning õigeks ajaks objektile!

Rent – kõike ei pea omama, võib ka rentida! Varustaja24 müügiesindaja võtab Sinult tellimuse ja organiseerib vajaliku tööriista otse objektile.

Tööriistarent on lahendus olukordadele, kus tööriista ostmine ei ole majanduslikult mõistlik. Varustaja24 on võtnud eesmärgiks pakkuda selliseid käsitööriistu renditeenusena. Meie käest saate rentida pöördlaserit, ristjoonlaserit, kaugusmõõtjat, termokaamerat, betoonisisest kaabli- ja armatuuriotsiijat, piikvasarat, puurvasarat, ketaslõikurit, ketassaagi, akutrelli, betoonivibraatorit, sidumispüssi, naelapüssi, liistupüssi, kipsikarkassipüssi, kipsipüssi, kipsplaaditõstukit, kipsplaadikäru, betoonilihvijat, soonefreesi, vuugifreesi, tolmuimejat, järkamissaagi, teemantpuurmasinat, muruniidukit, muruõhutajat, trimmerit, lehepuhurit, lehekoristajat, oksapurustajat jms. Kui leiad, et vajad tööriista, mida meie tootevalikus pole pakkuda, siis küsi järele ning võib juhtuda, et me võtame selle toote meie renditavate tööde nimekirja.

Remont – mis liigub see kulub ja varem või hiljem vajab tööriist hooldusremonti. Varustaja24 müügiesindaja lahendab Sinu mure vaid mõne hetkega!

Nagu ikka läheb tööriist katki just töötegemise ajal ning siis tekib ahel erinevatest küsimustest – kust kohast on toode ostetud? Kas garantii veel kehtib? Kus on ostudokumendid? Kus kohas seadet remonditakse? Kui pikk on remondiaeg? Kas pakutakse remondiaegset asendustööriista? Kui palju maksab tööriistarent? Kui palju maksab uus tööriist? Kõikidele küsimuste vastuse saamine on väga suure ajakuluga ning on reaalselt rahas mõõdetav. Paljud firmad kannavad remondiprotsessi puudumise pärast suurt ajalist ja rahalist kaotust. Varustaja24 pakub remonditeenust, mis on aega säästev ja rahaliselt tõhus. Kui sul juhtub tööriistaga tõrge, siis kutsu enda juurde Varustaja24 müügiesindaja, kes teeb tööriistakorje otse objektilt ning pakub soovi korral asendustööriista. Remondi valmimisel tuuakse tööriis objektile tagasi. Kõik Varustaja24 müügiesindaja käest ostetud tööriistad on programmides registreeritud ning mingit täiendavat dokumendiotsimist pole vaja kliendil teha.

Garantii – 3 aastane tööriistagarantii koos registreerimise, graveerimise, transporditeenusega remondikeskusesse ja tagasi. Soovi korral remondiaegne asendustööriist!

Kas sa tead, millal su tööriistal garantii läbi saab? Kas sa tead kus on su garantiidokumendid või registreeringud? Kas tuleb sageli ette, et Sinu garantiilise tööriista eest tuleb tasuda, sest ei kvalifitseeru garantiiremondi alla? Ära raiska valedele tegevustele aega vaid keskendu oma tööle. Varustaja24 müügiesindaja lahendab kõik Sinu tööriistadega seonduvad mured! Kohe kui sa ostad endale tööriista Varustaja24 esindajalt registreerime meie tööriista infosüsteemides ja graveerime peale kulumiskindla tunnuse ja seda koheselt ostuhetkest. Kui hilisemal tööriistakasutamisel tekib tõrge piisab sul vaid helistada oma müügiesindajale ning asi aetakse korda.

Logotamine – osta tööriided Varustaja24-st ja märgista need mugavalt oma ettevõtte logoga samas kohas!

Soovid vähese vaevaga ja võimalikult kiiresti oma tööriietele kvaliteetseid ettevõtte logosid? Pole probleemi! Professionaalsele kasutajale mõeldud isikukaitsevahendite müüjana mõistame, kui oluline on igal ettevõttel just oma logoga silma paista! Varustaja24 pakub lisaks tööriiete müümisele kvaliteetset logotamisteenust. Töörõivastele saab tellida nii kuumpresslogosid kui ka tikitud logosid.

Tööriistahaldusteenus – kõik seadmed ühes süsteemis ja sa tead täpselt, kui palju neid on ja kus nad asuvad!

Bosch Professional arendas välja rakenduse, mis võimaldab kõik oma tööriistad ja vahendid registreerida digitaalses infosüsteemis, millele on sul ligipääs nii arvutist kui telefonist. Sa ei pea enam muretsema teadmatuse ees ning ostma pidevalt uusi tööriistu. Loo enda ettevõttes süsteem ja kord ning märgi üles kõik tööriistad ja seadmed ning tee regulaarselt inventuuri veendumaks, et kõik on alles. Bosch PRO360 saadaval Google Play Store´is ja Apple App Store´is.

Vaata meie koostööpartneteid

Privaatsustingimused

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipoe Varustaja 24 isikuandmete vastutav töötleja on First Step OÜ (registrikood 10841019) asukohaga Kadaka tee 4, 10621 Tallinn, Eesti, tel +372 5551 2024 ja e-kiri tallinn@varustaja24.ee. First Step OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, First Step OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

MILLISEID ANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
  • klienditoe andmed.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).
Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui
infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja
tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.
Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.
Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik
veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Zone serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.
Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.
Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja
andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE

Antud veebipoes sooritatakse ost ilma kasutajakontota, seetõttu saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek
tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

SÄILITAMINE

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.
Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.
Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.
Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

KUSTUTAMINE

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele
vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

ÜLEKANDMINE

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul.
Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

OTSETURUSTUSTEATED

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.
Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud
profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel (vastav teave tuleb esitada selgelt ja eraldi igasugusest muust teabest).

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel
emailil tallinn@varustaja24.ee ja telefonil +372 5551 2024. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe Varustaja24.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ First Step asukohaga Kadaka tee 4, 10621 Tallinn, Eesti. First Step OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, First Step OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

First Step OÜ (registrikood 10841019) veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes ning on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.Makseid vahendab Maksekeskus AS.

Kauba eest on võimalik tasuda pangalinkidega (kasutusel on Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja CoopPank pankade maksevõimalused) või ettemaksuarve alusel.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

KOHALETOIMETAMINE

Müüdavatele kaupadele on võimalik tulla järgi ettevõtte Tallinna ja Tartu esindustesse või tellida kaup pakiautomaati. Vastav tarneviisi peab olema valitud ostu sooritamise ajal.

Kaupu saadetakse ainult Eesti siseselt, kasutades DPD tarnepartnerit ning kaupa saab tellida vastavalt kategooriale nii pakiautomaati kui ka kullerteenusega soovitud sihtkohta. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

TAGANEMISÕIGUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-mailile varustaja24@varustaja24.ee ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile tallinn@varustaja24.ee või helistada telefonil +372 5551 2024.