Sinu ostukorv

test

Tööriistade hooldus

Tööriistad on nagu autod – liiguvad ja kuluvad ning selleks, et nad hästi töötaksid on neid vaja hooldada. Parim hooldus, mida saad oma tööriistadele pakkuda on suruõhuga puhastamine iga tööpäeva lõpus. tööriistadel, millel on peal hooldusindikaator tuleb tule süttimisel saata remondikeskusesse.

Tööriista defekteerimistasu on 25€+km. Tööriista hooldusmaksumus koosneb varuosadest ja töörahast. Kuni 75€+km maksvad hooldustööd teostame ilma klienti teavitamata. Kallimate kui 75€+km hooldustööde korral võtame kliendiga ühendust ja lepime kokku, kas tööriist hooldda, remontida, utiliseerida või tagastada kliendile.

Tööriistade remont

Kui tööriist ei tööta ootuspäraselt tuleb see remonti saata, kus tuvastatakse seadme vead ja tehakse eelarve tööriista remontimiseks. Tööriista remondimaksumus koosneb varuosadest ja töörahast.

Tööriista defekteerimistasu on 25€+km. Tööriista remondimaksumus koosneb varuosadest ja töörahast. Kuni 75€+km maksvad hooldustööd teostame ilma klienti teavitamata. Kallimate kui 75€+km hooldustööde korral võtame kliendiga ühendust ja lepime kokku, kas tööriist hooldda, remontida, utiliseerida või tagastada kliendile.

test

Garantiiremont

Sõltuvalt tootjast pakutakse tööriistadele tehasegarantiid, mis sisaldab endas tootjapoolsete vigade eemaldamist. Reeglina ei kuulu garantii alla füüsilise kulumise ja mehaanilise vigastuse tagajärjel tekkinud vead.

test

Garantii Registreerimine

Garantii registreerimisteenus maksab kliendile 5€+km tööriista kohta.

Garantii registreerimine ja pikendamine on teile tasuta kui teete seda ise meie tarnija kodulehel.

test

Tööriista graveerimisteenus

Pikendatud garantii tuvastamiseks on oluline tuvastada tööriistalt seerianumber. Soovitame seerianumbri graveerida tööriistale.

test

Tööriista transporditeenus

Tööriista transporditeenus võimaldab tööriista korje ja tagasisaatmise kliendi juurde.

  Kirjuta meile ja leiame probleemile lahenduse

  Sinu nimi

  Ettevõtte info

  Kontaktandmed

  Millega vajad abi?

  Soovid ka pealekorjet?

  Saates selle tellimuse nõustud meie Kasutustingimuste ja Privaatsuspoliitikaga

  Kuidas meil töö käib?

  Töö vastuvõtt

  Tööriista vastuvõtmisel registreeritakse tööriist ja koostatakse töökäsk, mille alusel saab kontrollida tööriista staatust.

  Tööriista defekteerimine

  Defekteerimise käigus tuvastatakse, mis seadmel viga on. Garantii puudumisel anname kliendile teada töö ja varuosade hinna kui see ületab 75€ + KM

  Töö tegemine

  Teeme kõik vajalikud protseduurid. Töö kulgu saab klient vaadata töökäsu alusel. Vahepeal võib tekkida vajadus varuosa tellimisele, mis võib töö aega pikendada.

  Töö lõpp

  Tööriista remondist saabumisel teavitatakse klienti, esitatakse arve tehtud tööde eest ja lepitakse kokku tööriista üleandmise viis.