Sinu ostukorv

Täiustatud võimsustase ja juhitavus 18 V kategoorias ning X-LOCK
Tänu võimsale harjadeta mootorile ja akutehnoloogiale ProCORE18V on võimsus võrreldav 1000 W juhtmega lihvmasinaga
Tarvikuid saab tänu X-LOCK-i võtmeta kinnitussüsteemile kiiresti ja mugavalt vahetada
Bluetooth Connectivity moodul seadete reguleerimiseks Toolboxi rakenduses, kasutajaliides aktiivseks tööriista kohta tagasiside andmiseks
X-LOCK-iga väike akunurklihvmasin GWX 18V-10 SC Professional tagab 18 V kategoorias tööriista täiustatud võimsuse ja juhitavuse. Tänu võimsale harjadeta mootorile ja akutehnoloogiale ProCORE18V on võimsus võrreldav 1000 W juhtmega lihvmasinaga. Sellel väikesel nurklihvmasinal on X-LOCK-i võtmeta kinnitussüsteem, mis võimaldab tarvikuid kiiresti ja mugavalt vahetada. Selle Bluetooth Connectivity moodul võimaldab seadeid reguleerida otse Toolboxi rakenduse kaudu ning kiiruse valimise võimalusega kasutajaliides annab mugavama töö tagamiseks tööriista kohta aktiivselt tagasisidet. Tööriist sobib metalli, kivi ja betooni lõikamiseks ning lihvimiseks. See ühildub tolmueemaldustarvikutega GDE 125 EA-T Professional ja GDE 115 / 125 FC-T Professional ning kõikide Bosch Professionali 18 V akude ja akulaadimisseadmetega (Professional 18V System).

GWX 18V-10 SC Professionalil on ka Bluetooth Connectivity moodul ja kasutajaliides ning Drop Control, X-Brake ja KickBack Control.