Sinu ostukorv

Komplekt: Bosch GSR 12V-15 + 2x 12V 2.0Ah akud ja akulaadija

Tasakaalustatud jõudluse ja kompaktsusega puurtrell-kruvikeeraja Boschi 12 V kategoorias
30 Nm pöördemoment kõvade materjalide puhul ja kiirus 0–1300 p/min tagavad ideaalse võimsuse ja suuruse kombinatsiooni
Kompaktsus võimaldab seadet optimaaIselt käsitseda ning muudab selle pea kohal ja kitsastes oludes töötamiseks ideaalseks
Funktsioon Electronic Cell Protection ennetab ülekoormust, ülekuumenemist ja aku täielikku tühjenemist
Akutrell-kruvikeeraja GSR 12V-15 Professional tagab tasakaalustatud jõudluse ja kompaktsuse Boschi 12 V kategoorias. Selle 30 Nm pöördemoment kõvade materjalide puhul ja kiirus 0–1300 p/min tagavad parima jõudluse ja suuruse suhte. Kompaktne konstruktsioon võimaldab seadet optimaaIselt käsitseda ning muudab selle pea kohal ja kitsastes oludes töötamiseks ideaalseks. Puurtrell-kruvikeeraja funktsioon Electronic Cell Protection ennetab ülekoormust, ülekuumenemist ja aku täielikku tühjenemist. Tööriist on ette nähtud puidu puurimiseks maksimaalselt 19 mm ja terase puurimiseks kuni 10 mm läbimõõduga puuriga ning kuni 7 mm läbimõõduga kruvide kasutamiseks. Tööriist ühildub kõikide Bosch Professionali 12 V akude ja laadimisseadmetega (Professional 12V System).

Seadmel GSR 12V-15 Professional on ka kaks käiku, funktsioon Autolock, laetuse taseme näidik, funktsioon Electronic Motor Protection ja liitiumioonaku.