Sinu ostukorv

-20%

Tänu 200 Nm pöördemomendile ja 126 mm pea pikkusele on seadmel suurepärane võimsuse ja suuruse suhe
Bluetooth Connectivity suvand võimaldab saada aktiivse tööriista kohta tagasisidet ja hooldusteavet ning pakub tööriista täiendavaid juhtimisvõimalusi
Vastupidavuse ja pikema tööaja saavutamiseks on seadmel Electronic Motor Protectioni funktsiooniga harjavaba mootor
Harjavaba mootoriga akupöördlöökkruvikeeraja GDR 18V-200 C Professional tagab parima võimsuse ja suuruse kombinatsiooni Boschi 18 V kategoorias. Tänu 200 Nm pöördemomendile ja 126 mm pea pikkusele on pöördlöökkruvikeerajal suurepärane võimsuse ja suuruse suhe. Seadmel on Bluetooth Connectivity suvand, mis võimaldab saada mobiilsideseadme kaudu aktiivse tööriista kohta tagasisidet ja hooldusteavet ning pakub tööriista täiendavaid juhtimisvõimalusi, aktiveerides tööriista sujuvkäivituse funktsiooni. Vastupidavuse ja pikema tööaja saavutamiseks on seadmel Electronic Motor Protectioni funktsiooniga harjavaba mootor. Tööriist on mõeldud kruvide jaoks läbimõõduga M 6 – M 14 puidu ja metalliga töötamise korral. Tööriist ühildub kõikide Bosch Professionali 18 V akude ja laadimisseadmetega (Professional 18V System).

Seadmel GDR 18V-200 C Professional on ka Electronic Cell Protection, LED-tuli, 3 kiiruse valimise funktsioon, paremale ja vasakule pöörlemise funktsioon ja erinevad kiirused. Seade kuulub Boschi tootesarja dynamicseries.