Sinu ostukorv

Parima võimsuse ja suuruse suhtega puurtrell-kruvikeeraja Boschi 12 V kategoorias koos löökpuurimise funktsiooniga
30 Nm pöördemoment kõvade materjalide puhul ja kiirus 0–1300 p/min tagavad ideaalse võimsuse ja suuruse kombinatsiooni
Kompaktsus võimaldab seadet optimaaIselt käsitseda ning muudab selle pea kohal ja kitsastes oludes töötamiseks ideaalseks
Funktsioon Electronic Cell Protection ennetab ülekoormust, ülekuumenemist ja aku täielikku tühjenemist
Löökpuurimise funktsiooniga akutrell-kruvikeeraja GSB 12V-15 Professional tagab parima võimsuse ja suuruse suhte Boschi 12 V seadmete kategoorias. Tänu 30 Nm pöördemomendile kõvade materjalide puhul ja kiirusele 0–1300 p/min on puurtrell-kruvikeerajal ideaalne võimsuse ja suuruse kombinatsioon. Kompaktne konstruktsioon võimaldab seadet optimaaIselt käsitseda ning muudab selle pea kohal ja kitsastes oludes töötamiseks ideaalseks. Puurtrell-kruvikeeraja funktsioon Electronic Cell Protection ennetab ülekoormust, ülekuumenemist ja aku täielikku tühjenemist. Löökpuurimise funktsiooni kasutamise korral on tööriist ette nähtud puidu puurimiseks maksimaalselt 19 mm ning terase ja müüritise puurimiseks kuni 10 mm läbimõõduga puuriga ja kuni 7 mm läbimõõduga kruvide kasutamiseks. Tööriist ühildub kõikide Bosch Professionali 12 V akude ja laadimisseadmetega (Professional 12V System).

Seadmel GSB 12V-15 Professional on ka kaks käiku, funktsioon Autolock, laetuse taseme näidik, funktsioon Electronic Motor Protection ja liitiumioonaku.