Sinu ostukorv

Professionaalsete tööde jaoks mõeldud löökpuurimise funktsiooniga seade 18 V kategoorias
63 Nm pöördemoment kõvade materjalide puhul tagab professionaalse jõudluse
13 mm täismetallist padrun muudab seadme väga vastupidavaks, vähendab tööriista kulumist ja võimaldab seadet kauem kasutada
Kompaktne ergonoomiline konstruktsioon võimaldab seadet mugavalt käsitseda, lihtsustades töötamist
Löökpuurimise funktsiooniga akulöökpuurtrell-kruvikeeraja GSB 18V-28 Professional on professionaalsete tööde jaoks mõeldud seade Boschi 18 V seadmete kategoorias. 63 Nm pöördemoment kõvade materjalide puhul tagab professionaalse jõudluse. Sellel väga vastupidaval tööriistal on 13 mm täismetallist padrun, mis vähendab kulumist ning tagab tööriista suure vastupidavuse ja pikemaajalise kasutamise. Peale selle võimaldab kompaktne ergonoomiline konstruktsioon seadet mugavalt käsitseda. Tööriist on ette nähtud puidu puurimiseks maksimaalselt 38 mm ja terase puurimiseks kuni 13 mm läbimõõduga puuriga ning kuni 8 mm läbimõõduga kruvide kasutamiseks. Löökpuurimise funktsioon võimaldab teha ka müüritisetöid kuni 13 mm juures. Seade ühildub kõikide Bosch Professionali 18 V akude ja laadimisseadmetega (Professional 18V System).

Seadmel GSB 18V-28 Professional on ka kaks käiku, funktsioon Autolock, funktsioon Electronic Cell Protection ja liitiumioonaku.