Sinu ostukorv

-20%

Parim võimsuse ja suuruse suhe Boschi 18 V seadmete kategoorias harjadeta mootori ja löökpuurimise funktsiooniga
Ideaalne võimsuse ja suuruse kombinatsioon tänu 60 Nm pöördemomendile kõvade materjalide puhul ja 174 mm pea pikkusele
Funktsioon KickBack Control kasutaja suuremaks kaitseks, ohutumaks töötamiseks ja ideaalseks tööriista juhtimiseks ning mugav täppissidur
Funktsioon Bluetooth Connectivity nutitelefoniga otseühenduse loomiseks, mis pakub täiendavaid juhtimisvõimalusi
Harjadeta mootori ja löökpuurimise funktsiooniga kompaktne akulöökpuurtrell-kruvikeeraja GSB 18V-60 C Professional tagab parima võimsuse ja suuruse suhte Boschi 18 V seadmete kategoorias. Tänu 60 Nm pöördemomendile kõvade materjalide puhul ja 174 mm pea pikkusele on puurtrell-kruvikeerajal ideaalne võimsuse ja suuruse kombinatsioon. Funktsioon KickBack Control suurendab kasutaja kaitset, tagades ohutuma töötamise ja ideaalse juhtimise, samas kui täppissidur aitab kasutajat töö käigus, muutes töötamise mugavaks. Puurtrell-kruvikeerajal on funktsioon Bluetooth Connectivity, mis võimaldab luua otseühenduse nutitelefoniga, pakkudes täiendavaid juhtimisvõimalusi. Löökpuurimise funktsiooni kasutamise korral on tööriist ette nähtud puidu puurimiseks maksimaalselt 38 mm, terase puurimiseks kuni 13 mm ja müüritise puurimiseks kuni 10 mm läbimõõduga puuriga. See võimaldab kruvida ka kruvisid läbimõõduga kuni 10 mm. Seade ühildub kõikide Bosch Professionali 18 V akude ja laadimisseadmetega (Professional 18V System).

Seadmel GSB 18V-60 C Professional on ka kaks käiku, funktsioon Autolock, vöökinnitus, funktsioon Electronic Motor Protection, liitiumioonaku ja täismetallist padrun.