Sinu ostukorv

Toitejuhtmeta vabadus võrgutoitel seadme jõudlusega – suure jõudlusega universaaltööriist betooni puurimiseks ja meiseldamiseks
Toitejuhtmeta vabadus võrgutoitel seadme jõudlusega tänu BITURBO Brushless tehnoloogiale.
Tänu optimeeritud jõuülekandele on see samaväärsetest juhtmega toodetest kergem, isegi kui paigaldatud on aku ProCORE18V 12.0Ah
Funktsioon KickBack Control vähendab tööriista ootamatust liikumisest tingitud ohte ja Soft Start EPC & ASC tagab mugavama ja täpsema töö.
Puurvasar GBH 18V-45 C Professional võimaldab toitejuhtmeta vabaduse võrgutoitel seadme jõudlusega. Selle uus võimas harjadeta mootor ja uued akud ProCORE18V tagavad 12,5-džaulise löögienergia koos piisava võimsusvaruga ka kõige raskemates SDS maxi rakendustes. Samal ajal vähendab äärmiselt optimeeritud jõuülekanne märkimisväärselt tööriista GBH 18V-45 C kaalu; see muudab tööriista kergemaks võrdväärsetest võrgtoitega tööriistadest ka siis, kui sellele on paigaldatud ProCORE18V 12.0Ah aku.

Puurvasar sobib ideaalselt betooni, kivi ja müüritise puurimiseks ja meiseldamiseks ning ühildub kõikide Bosch Professionali 18 V akude ja akulaadimisseadmetega (Professional 18V System). Maksimaalse võimsuse tagab aku ProCORE18V ≥ 8,0 Ah.

Tööriistal on funktsioon KickBack Control funktsioon, et vähendada takerdumise korral tööriista ootamatu liikumise ohtu selle automaatse väljalülitamise kaudu, lisaks sujuvkäivituse tehnoloogia, Electronic Precision Control ja Adaptive Speed Control mugavaks ja täpseks tööks puurimisel ja meiseldamisel. Nutikas kasutajaliides koos Bluetooth-ühenduvusega aitab vältida ootamatuid töökatkestusi ja võimaldab koheseid värskendusi ja isikupäraseid tööriista seadeid.

*aku ja laadimisseadmeta