Sinu ostukorv

Boschi puurtrell-kruvikeeraja funktsiooniga FlexiClick System mis tahes tööks 18 V seadmete kategoorias
Boschi funktsioon FlexiClick System ja mitu kohandatavat adapterit tagavad täieliku paindlikkuse igas tööolukorras
Väga hõlpsalt kasutatavad adapterid FlexiClick saab lukustada 16 asendisse (360° nurga all) neid puurtrellist välja võtmata
GSR 18V-90 FC Professional on funktsiooniga FlexiClick System akupuurtrell-kruvikeeraja, mis sobib ideaalselt mis tahes tööks 18 V seadmete kategoorias. Boschi funktsioon FlexiClick System ja mitu kohandatavat adapterit tagavad täieliku paindlikkuse igas tööolukorras. Väga hõlpsalt kasutatavad Boschi adapterid FlexiClick saab lukustada 16 erinevasse asendisse 360° nurga all neid puurtrell-kruvikeerajast välja võtmata. Ainulaadne puurvasara adapter muudab tööriista täisfunktsionaalseks SDS-puurvasaraks, millega saab teha mitmesuguseid töid. Tööriist on ette nähtud puidu puurimiseks maksimaalselt 38 mm ning terase ja müüritise puurimiseks kuni 13 mm läbimõõduga puuriga ning kuni 10 mm läbimõõduga kruvide kasutamiseks. Seade ühildub kõikide Bosch Professionali 18 V akude ja laadimisseadmetega (Professional 18V System).

Seadmel GSR 18V-90 FC Professional on ka kaks käiku, funktsioon Autolock, laetuse taseme näidik, moodul Bluetooth Connectivity, funktsioon Electronic Motor Protection, liitiumioonaku, täismetallist padrun ja täppissidur.