Sinu ostukorv

-9%

BASE I-CODE turvasandaalid S1P kvaliteetse ja mugava BOA® kinnitussüsteemiga. Metallivabadel turvasandaalidel on Fresh ‘n Flex naelatõke, mis on valmistatud kõrgema painduvuse ja vastupidavusega ballistilisest komposiitmaterjalist. Ning Slim Cap varvastekaitse, mis on ligi 35% kergem ja õhem, kui teised samalaadsed varvastekaitsed turul, tänu millele ei avalda see varvastele ebameeldivat survet. Kergetel ja hingavatel sportlikku tüüpi tööjalatsitel on põrutusi leevendavad alad tallas ning anatoomiliselt kujundatud Dry ‘n Air hingavad sisetallad. 3D Smell Stop vooder tagab parima hingavuse ning on püsiva antibakteriaalse töötlusega, tänu millele takistab see bakterite levikut ja ebameeldiva lõhna teket.

Unikaalne patenteeritud Air Tech tehnoloogia vähendab välistalla jäikust ja paksust. Tulemuseks on parem elastsus, põrutuskindlus ja mugavus. Boa® kinnitussüsteem pingutab ühtlaselt ning täpselt niipalju kui sul vaja. Sujuva ühekäehaardega ning kiire ja lihtsa nupukeeramisega saate mehhanismi sulgeda ja vabastada.

Turvasandaalid vastavad EN ISO 20345 turvajalatsi professionaalse kasutamise standardile (löögitaluvus 200 J). Ning EN IEC 61340-4-3 Klass 3 (ESD) nõuetele. Loe lähemalt tööjalanõude turvaklasside kohta SIIT!

EN ISO 20345 S1P
EN IEC 61340-4-3 Klass 3
Naelatõke – Fresh ‘n Flex ballistilisest komposiitmaterjalist
Varvastekaitse – Metallivaba Slim Cap, löögikindlusega 200 J
Pealismaterjal – Mikrofiiber
Sisetald – anatoomiliselt kujundatud hingav Dry ‘n Air sisetald, vastab DGUV112-191 standardile
Välistald – Air Tech + TPU-Skin on painduv ja põrutusi leevendav välistald
A – Antistaatilised omadused
E – Energiat absorbeeriv kannaosa
FO – Õlikindel välistald
ESD – Elektrostaatiline mahalaadimine
Kinnitus – BOA® kiirkinnitus
Süsivesinike suhtes vastupidav
Portwestiga on liitunud Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.