Sinu ostukorv

3 × 360° paksud rohelised jooned tagavad optimaalse nähtavuse
Eredate roheliste laserjoonte nähtavus on võrreldes punaste laserjoontega kuni neli korda parem
Tööriist sobib tänu kolmele joonele ideaalselt korraga horisontaalseks ja vertikaalseks loodimiseks, võimaldades väga efektiivselt töötada
Intuitiivne kasutusliides tagab lihtsa käsitsemise
Joonlaser GLL 3-80 G Professional projitseerib tugevaid 3 × 360° jooni hea nähtavuse saavutamiseks. Eredate roheliste laserjoonte nähtavus on võrreldes punaste laserjoontega kuni neli korda parem. Tööriista saab kasutada kogu ruumi ehitustöödeks ja see sobib tänu kolmele joonele ideaalselt korraga horisontaalseks ja vertikaalseks loodimiseks, võimaldades väga efektiivselt töötada. Intuitiivne kasutusliides tagab lihtsa käsitsemise.

See tööriist on ette nähtud mitmesugusteks töödeks, k.a ripplagede paigaldamiseks, põrandate ehitamiseks, akende paigaldamiseks, riiulite seinapanekuks, äravoolutorude paigaldamiseks, kipsseinte aluskonstruktsiooni ehitamiseks, üldisteks ehitustöödeks ja plaatide paigaldamiseks.

GLL 3-80 G Professional suudab end ise loodida ±4° ulatuses vähem kui 4 sekundiga, selle täpsus on ±0,3 mm/m*/** ja ulatus valikulise laservastuvõtjaga LR 7 kuni 120 m. Seade on kompaktne, hõlpsasti käsitsetav ja tugev.