Sinu ostukorv

Vastupidav ja usaldusväärne laserkaugusmõõtja, mille roheline laser tagab suurepärase nähtavuse
Tänu rohelise laseri tehnoloogiale on laseripunkti pika vahemaa mõõtmise korral ereda valgusega siseruumides suurepäraselt näha
Seade sobib tänu 1,5 meetri kõrguselt kukkumise kindlusele, IP65-kaitsele ja lööke pehmendavale kummist korpusele ideaalselt keerulisteks ehitustöödeks
Bluetooth®-iga ühilduvus ja rakendus Bosch MeasureOn tagavad mõõtmistulemuste kiire dokumenteerimise ning edastamise
Laserkaugusmõõtja GLM 50-27 CG Professional tagab laseripunkti suurepärase nähtavuse, selle konstruktsioon on vastupidav ja see võimaldab näite kiiresti dokumenteerida. Kuna roheline laseripunkt on punasega võrreldes paremini nähtav, saab laserkaugusmõõtjat kasutada eelkõige pikemate vahemaade mõõtmiseks ereda valgusega siseruumides. Tänu IP65 kaitsesertifikaadiga konstruktsiooni ja lööke pehmendava kummist korpuse kombinatsioonile peab seade vastu 1,5 meetri kõrguselt kõvale betoonile kukkumisele ja sobib kasutamiseks keerulistes töökohtades. Bluetooth®-iga ühilduvus ja rakendus Bosch MeasureOn tagavad mõõtmistulemuste kiire dokumenteerimise ning edastamise.

See laserkaugusmõõtja on optimaalne dokumenteerimiseks, materjalikulu arvutamiseks, ruumides ja seintel kasutamiseks ning paigalduselementide paikaseadmiseks, tänu millele sobib see ideaalselt arhitektidele, elektrikutele ja paljude teiste ametite esindajatele.

Seade annab edukast mõõtmisest märku heli ja vibratsiooniga ning selle aku kasutusaeg on pikem (võrreldes eelkäijaga GLM 50 C Professional).