Sinu ostukorv

PENOSIL Premium Prime&Fix on sünteetilise kummi baasil aerosoolballoonist pihustatav universaalne liim, mis on kasutatav ka aluskrundina nakke parandamiseks auru- ja tuuletõkkelintide paigaldamisel. Liimi nakkepinna kiht on läbipaistev ja tagab kohese ja väga tugeva esmase nakke.

Kasutamise üksikasjad
Liim: Sünteetilise kummi baasil pihustatav universallne liim on kasutatav erinevates aplikatsioonides väga erinevate pindade liimimiseks. Kontaktliimina on saab Prime&Fixi kasutada nii poorsete kui ka mittepoorsete pindade kinnitamiseks. Liimib hästi puitu, plastikuid, metalli, kangaid, pappi, paberit. Antud liimi kasutsvaldkondadeks on mööblitööstus, autondus, pakenditööstus, üldehitus. Liim ei sobi PVC või PVCga kaetud materjalide liimimiseks.

Aluskrunt: Aluskrundi kasutamine auru- ja tuuletõkkelintide paigaldamisel aitab saavutada kiire ja kindla nakke. Aluspinna kruntimine tagab auru- ja tuuletõkkelintide liimiribade püsiva ja kohese nakkumise poorsete ja ka mittepoorsete pindadega. Kruntimisvajadus võib eelkõige esineda betoonpindadel, erinevatel müüritistel ja puidust aluspindadel. Aluskrunt sobib kasutamiseks erinevatel üldehituslikel pindadel nagu betoon, gaasbetoon, silikaat, krohv, müüritised, metall, puit, puitlaastplaat ja klaas. Aluskrunt ei sobi kasutamiseks polüstüreen- (sh. EPS, XPS), bituumen- ega „Teflon“ pindadel.

Kasutamistingimused: Ühendatavad pinnad peavad olema puhtad ja kuivad. Vajadusel eemaldada tolm, mustus, rasv, õli, vesi, pehmed ja lahtised osad. Kasutustemperatuur -5 kuni +35˚C. Kasutamisel peab olema aerosoolballooni temperatuur vähemalt +15˚C.