Sinu ostukorv

Uus seade GRL 600 CHV võimaldab saavutada täpseid tulemusi ja säästa aega, tänu millele sobib see ideaalselt keerulisteks töödeks
Väga paindlik halva ilma korral, tugev konstruktsioon, löögikaitse ning tolmu- ja veekindluse kaitseklass IP68
Intuitiivne kasutamine ekraani kaudu ja juurdepääs nivelleerimise kaugrakendusele, mis kuvab visuaalselt kõik funktsioonid, sh kahekordse kalde seadistus, et säästa väärtuslikku aega.
Mugavalt pikk kasutusaeg nii 18 V akusüsteemi kui ka leelispatareidega (adapter on kaasas)
Rasketeks töödeks ehitusplatsil – vastupidav GRL 600 CHV Professional peab vastu isegi kõige karmimas keskkonnas. Tööriista vastupidav konstruktsioon kaitseb löökide eest ning sellel on tolmu- ja veekindluse kaitseklass IP68, mis kehtib ka muuhulgas ka akupesale, et võimaldada eriti paindlikku töötamist halbades ilmastikutingimustes. Tööriista mugav ühenduvus võimaldab keskenduda tööle ning asjatut ajakulu on vähem. Tööriista kasutamine on intuitiivne tänu ekraanile ja juurdepääsule nivelleerimise kaugrakenduselt, mis kuvab visuaalselt kõik funktsioonid, sh kahekordse kalde seadistuse, et säästa väärtuslikku aega. Sellel väga täpsel laseril on pikk tööaeg ning seda nii pidevaks tööks mõeldud 18 V akusüsteemi kui ka leelispatareide toitel.

Kasutage seda tööriista välistingimustes tehtavate tööde korral, näiteks kaeve- ja täitetööde, betoonvormide, maastiku kujundamise ja fassaaditööde puhul.

Tööriistal GRL 600 CHV on ka tippkvaliteetne 125 mm vastuvõtualaga vastuvõtja, kahepoolne ekraan ja nihkefunktsioon millimeetrites. Tööriista kalibreerimine on kiire ja lihtne: järgige intuitiivses rakenduses üksikasjalikke juhiseid, et säästa aega ja ressursse ning tagada iga töö puhul täpsed tulemused. Kasutage rakenduse käepärast maskeerimisrežiimi, et vältida teiste töökohas olevate seadmetega seotud peegeldusi ja häireid.