Sinu ostukorv

PORTWEST ripptaskutega kõrgnähtavad vööpüksid on uuenduslikud ja kaasaegsed. Tööpükste kulumiskindluse suurendamiseks on põlveosadel ja taskute äärtel kasutatud tugevdatud Oxford kangast. Kergest ja mugavast materjalist pükstel on kolmekordsed õmblused, mis pikendavad pükste eluiga veelgi. Vööpüksid on kaetud Texpel pori- ja niiskuskindla kattega. Pükstel on kaks külgeõmmeldud ripptaskut, koos ID-kaardi hoidjaga. Lisaks üks põlvetasku, kaks mahukat küljetaskut, kaks tagataskut ja mitmeid väiksemaid praktilisi taskuid ning kinnituskohtasid tööriistadele. Vööpükstel on sisemised põlvekaitsme taskud.

HiVisTex Pro helkurribad on uudsed katkendliku mustriga, tänu millele on riie liikudes paidlikum. Helkurribad on kanga külge kuumliimitud, mille eesmärk on vähendada üleliigseid õmblusi. Helkurribad on õlgadel, torsol ja käistel, et oleksite igas suunas nähtav, isegi kummardudes.

Standardid: CE sertifitseeritud; EN ISO 20471 Klass 2 – kõrgnähtavusega märguriietuse standard. EN 14404:2004+A1:2010 Tüüp 2. ANSI/ISEA 107-2015.