Sinu ostukorv

PORTWEST Sealtex Air vihmajope S350 on tõeliselt kvaliteetne ja mugav jakk. Sealtex™ Air vihmakuub on valmistatud unikaalsest ja kergest kangast, mis on vee- ja tuulekindel, kuid samal ajal väga hea hingavusega. Kangas juhib niiskuse kehast eemale ning hoiab kandja kuiva ja värskena. Vastupidaval ja venival vihmajakil on kaetud õmblused, et veekindlust suurendada. Jakil on ees kahesuunaline tõmblukk, mida katab tormiklapp ning kaks mahukat klapiga taskut. Hingavuse suurendamiseks on jaki seljaosas õhutusava. Kaitset vihma eest pakub reguleeritav ja allarullitav kapuuts.

Sealtex Air vihmapüksid vastavad EN 343, klass 3:2 standardile – toodet on testitud ning selle materjal ja õmblused vastavad veekindla vihmariide standardile.

PORTWEST töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes.

Kangas – Sealtex™ Air
Kanga tihedus – 180 gr/m²
EN 343 klass 3:2