Sinu ostukorv

Tarnekomplekt: Punkt- ja joonlaser Bosch GCL 2-15 + 3xpatarei (AA) + pöörlev alus RM1 + kaitsekott

Kompaktne ja mitmekülgne tööriist lühimaa-loodimiseks
+ Nii horisontaalsed kui ka vertikaalsed jooned sobivad ideaalselt lühimaa-loodimiseks
+ Tundke rõõmu täpsetest nihutustöödest, mida võimaldavad punased nadiirpunktid
+ Pöörlev alus RM 1 Professional võimaldab lihtsalt laserijooni nadiirpunktide ümber kohandada

Kombilaser GCL 2-15 Professional veenab oma kompaktse ehitusega ning sobib eriti hästi lühimaa-loodimiseks. Horisontaalsete ja vertikaalsete laserijoonte ning kahe tsentreeritud nadiirpunkti projitseerimisega toetab see kombilaser kiireid loodimistöid. Laseri nadiirpunktid muudavad täpsed nihutustööd lihtsaks ja mugavaks. Laserijoonte joondamine nadiirpunktide ümber on lihtne tänu pöörlevale RM 1 Professional alusele.

GCL 2-15 Professional sobib mitmesugusteks töödeks, nagu riiulite ja akende kinnitamine ning drenaažitorude ja põrandate paigaldamine. Samuti võimaldab see punktide ülekandmist valgusti kinnituste tarvis.

Seadme GCL 2-15 Professional joonlaseri töövahemik on kuni 15 m ja isenivelleerumine võtab aega vähem kui neli sekundit. See kombilaser sobib hästi kasutamiseks koos RM 1 Professionali alusega, mille saab hõlpsalt külge kinnitada lihtsa liugmehhanismiga. Seade on vastupidav tänu IP54 kohasele tolmu- ja pritsmekindlusele. Tööriista väljalülitamisel võimaldab pendli lukustusmehhanism ohutut transportimist.