Sinu ostukorv

Komplekt: Punkti- ja joonlaser Bosch GCL 2-50 CG + RM2 + laeklamber + tööriistakohver + kaitsekott

Parim nähtavus on ühendatud nutifunktsioonidega
+ Eredad rohelised horisontaalsed ja vertikaalsed laserikiired ning kaks tsentreeritud nadiirpunkti pakuvad optimaalset nähtavust
+ Bluetooth®-ühendus koos nivelleerimise kaugrakendusega võimaldab tööriista nutitelefoni abil eemalt reguleerida
+ Topelttoiteallikas võimaldab seadet kasutada koos 12 V liitium-ioonaku või standardsete Alkaline-patareidega

Kombilaser GCL 2-50 CG Professional pakub suurepärast nähtavust koos hulga nutikate funktsioonidega. Eredad rohelised horisontaalsed ja vertikaalsed laserikiired ning kaks tsentreeritud nadiirpunkti pakuvad parimat nähtavust ning Bluetooth®-ühendus võimaldab kaugjuhtimist nutitelefoni rakenduse abil. Suurema paindlikkuse tagab topelttoiteallikas, mis võimaldab kasutada 12 V liitium-ioonakut või standardseid Alkaline-patareisid.

See kombilaser on konstrueeritud horisontaalseks ja vertikaalseks joondamiseks koos pika, peaaegu 360° üleulatusega ja sobib nt kipsplaatide paigaldamiseks ja siseviimistlustöödeks.

GCL 2-50 CG Professional annab hea nähtavuse kuni 20 m kaugusele ilma vastuvõtjata ja kuni 50 m kaugusele koos vastuvõtjaga. Täpseks paigutamiseks nadiirpunktide ümber võimaldab RM 3 Professional motoriseeritud juhtimist ja RM 2 Professional käsitsi reguleerimist.

**Aku ja laadija ei kuulu komplekti