Sinu ostukorv

-385,00 €

Puuristatiiv Husqvarna DS 500

Husqvarna DS 500 on professionaalne keskmise suurusega puuristatiiv, mis on loodud nõudlikeks puurimistöödeks ehitusplatsidel ja renoveerimisobjektidel. See statiiv ühendab suure stabiilsuse, jäikuse ja vastupidavuse, säilitades samal ajal üllatavalt madala kaalu, mis muudab selle transportimise ja seadistamise kiireks ning mugavaks.

DS 500 on varustatud kiirühendustega, mis võimaldavad kiiret puurmootori paigaldust ja reguleerimist. Õhuke, optimeeritud ülekandearvuga kelk tagab sujuva ja täpse liikumise, mis on ideaalne kasutamiseks koos Husqvarna võimsamate 1-faasiliste puurmootoritega, nagu DM 280 ja DM 340.

Tänu oma robustsele konstruktsioonile sobib statiiv isegi suurematele koormustele ning on soovitatav kasutada puuritera läbimõõduga kuni 400 mm.

Peamised eelised:

Vastupidav ja stabiilne – sobib intensiivseks professionaalseks kasutuseks

Kerge kaal ja kiirühendused – kiire seadistamine ja lihtne käsitsemine objektil

Optimeeritud ülekandearvuga kelk – täpne, sujuv ja madala takistusega liikumine

Sobib suure võimsusega puurmootoritele – ideaalne kombinatsioon mudelitega DM 280 ja DM 340

Soovitatav puuriteradele kuni 400 mm – lai kasutusala nii betooni, müüritise kui ka konstruktsiooniliste avade puurimiseks

Kvaliteetne alumiiniumist ja terase segustruktuur tagab pika tööea

Husqvarna DS 500 on usaldusväärne valik professionaalile, kes vajab tugevat, täpset ja mugavalt käsitletavat puuristatiivi igapäevaseks tööks.