Sinu ostukorv

-20%

Võimas ja vastupidav töövalgusti NOVA 4 CONNECT sisaldab uusimat COB LED-tehnoloogiat ja valgustab kuni 4000 luumenit. Universaalne töövalgusti nõudlikule professionaalsele kasutajale.

NOVA 4 CONNECT on äärmiselt vastupidav akutoitel töötav töövalgusti, mis ühildub METABO/CAS akusüsteemiga 12V 4,0 Ah – 18V 5,2 Ah ja kõigi teiste juhtivate elektritööriistade kaubamärkide 18 V akudega, nagu Bosch Professional tööriistad, Dewalti tööriistad, Makita tööriistad jne. Lisaks saab SCANGRIP POWER SUPPLY-d kasutada otseseks toiteallikaks, mis tagab piiramatu valguse kättesaadavuse. NOVA 4 CONNECTil on ka sisemine tagavaraaku, mis tagab 2,5 lisatundi 400 luumeni juures.

Kasutajasõbraliku BLUETOOTH-i valgusjuhtimisrakendusega saate erakordse võimaluse mobiilseadme kaudu sisse/välja lülitada ja juhtida kuni nelja töövalgustit. Sisseehitatud dimmeri funktsioon võimaldab teil reguleerida valgustugevust viiele erinevale tasemele. See funktsioon säästab aega käsitsi juhtimisest ja suurendab töö efektiivsust igapäevaselt. Töövalgusti kuvab aku mahutavust ja luumeni numbreid ning samuti on sisseehitatud akupank. NOVA 4 CONNECT on äärmiselt vastupidav ja veekindel (IP65). Disain on elegantne, kandesangi ja statiiviga paindlikuks positsioneerimiseks ja otse paigaldamiseks Scangrip statiivile/kolmjalale.