Sinu ostukorv

-19%

TEGERA 8810 INFINITY talvekindad nitriil/ PU-vahust kattega on kõrge kaitsetasemega ja vastupidavad. Nailonist töökinnaste peopesa on kaetud nitriilvahust polüuretaaniga (PU). Karestatud muster peopesal annab suurepärase haarduvuse. Kindad taluvad kuni 100°C kontaktkuumust. Kinnaste sõrmeotsad on suurepärase tundlikkusega, elastsed ja mugavad. Kinnastel on soe ja pehme fliisvooder. Kindad kaitsevad pindmiste vigastuste, villide, kriimustuste, marrastuste ja rebendite eest. Lisaks kaitseb mustuse, niiskuse ja külma eest. Töökindad on heaks kiidetud toiduainete käitlemiseks.

Kasutusvaldkond: ehitus, installeerimine, logistika, lennujaamades, puidutööstuses, remonditöödes, puuseppatöödes, toiduainete käitlemine.

Kategooria II: kindad, mis kaitsevad keskmise ohu eest. Vastavad EN 388: 2016 mehaanilise ohu kaitse standardile; EN 420: 2003 + A1: 2009 kaitsekinnaste üldnõuete standardile; EN 407: 2004 kuumusele ja tulele vastupidavuse standardile; EN 511: 2006 külma kaitse standardile.
Toote eelised:

Tugevad küljed: Elastsed ja kulumiskindlad töökindad. Hingava käeseljaga töökindad. Struktureeritud latekspind tagab hea märja ja kuiva haarde.

Kasutusalad: Töökindaid kasutatakse mitmesuguste üldtööde tegemisel ehitusel, tööstuses, põllumajanduses, kaubanduses, koristustöödel, kodumajanduses ja vabal ajal. Talveajal ja külmades tingimustes.