Sinu ostukorv

Pinna temperatuuri ja ümbritsevate tingimuste täpne mõõtmine ja dokumenteerimine
Integreeritud kaamera kuvab kohe ja dokumenteerib fotodel mõõdetud väärtused
Andmeedastus Bluetooth®-ühenduse kaudu rakenduse Measuring Master abil, mis võimaldab kõrge kvaliteediga dokumentatsiooni lihtsat salvestamist ja jagamist
Topelttoiteallika tehnoloogia võimaldab kasutada toiteallikana nii 12 V liitium-ioonakut kui standardseid Alkaline-patareisid
Termolokaator GIS 1000 C Professional mõõdab täpselt ja dokumenteerib pinna temperatuuri ja ümbritsevaid tingimusi. Integreeritud kaamera dokumenteerib mõõdetud väärtused fotodele. Samuti on võimalik andmeid Bluetooth®-ühenduse kaudu otse nutitelefoni edastada ja kasutada lihtsaks dokumenteerimiseks ja jagamiseks tasuta rakendust Measuring Master. Topelttoiteallika tehnoloogia kasutada toiteallikaks nii 12 V liitium-ioonakut kui standardseid Alkaline-patareisid.

Sobib paljudeks rakendusteks erinevatele meistrimeestele, nt hallitusriski tuvastamiseks, külmasildade kontrollimiseks ja ülekuumenenud kaitsmete otsimiseks.

Lisaks pinna temperatuuri mõõtmisele kohandub termolokaatori GIS 1000 C Professional ümbritseva õhu andur kiiresti ümbritseva õhu temperatuuridega, et veelgi rohkemate rakenduste jaoks oleks võimalik täpselt mõõta ruumi temperatuuri ja suhtelist õhuniiskust. Seadmel on lihtne kasutajaliides, mis võimaldab intuitiivset käsitsemist ja kuvab suure täpsusega tulemused laias mõõtevahemikus -40 °C kuni 1000 °C.