Sinu ostukorv

AREA 10 CONNECT pakub hajutatud ja ühtlast valgust kuni 10 000 luumenini, mis sobib ideaalselt professionaalsele kasutajale, kes vajab kogu tööpiirkonda võimsat ja tõhusat valgust igasuguste remondi-, värvimis- või ehitustööde tegemisel.

Kompaktne disain koos kandesangaga muudab selle äärmiselt mugavaks ja hõlpsasti teisaldatavaks. Muutke valgustus suunda 360° ja 180° vastavalt tööülesannetele. Sisseehitatud dimmeri funktsioon võimaldab teil reguleerida valgustugevust viiele erinevale tasemele.

Unikaalse funktsioonina ühildub AREA 10 CONNECT METABO / CAS akusüsteemiga 12V 4,0 Ah – 18V 5,2 Ah ja kõigi teiste juhtivate elektritööriistade kaubamärkide 18 V akukomplektidega, kasutades SCANGRIP CONNECTOR-i. Lisaks saab SCANGRIP POWER SUPPLY-d kasutada otseseks toiteallikaks, mis tagab piiramatu valguse kättesaadavuse. AREA 10 CONNECT on akutoitel töövalgusti koos sisemise varuakuga, mis tagab 50 lisaminutit 1000 luumeni juures.

Integreeritud BLUETOOTH valguse juhtimisega on võimalik töötuld sisse/välja lülitada ja valgustugevust reguleerida läbi mobiili, säästes aega käsitsi juhtimisest. Mobiilist juhtimine tõstab töö efektiivsust igapäevaselt.

Kompaktse ja väikese kaalu tõttu on AREA 10 CONNECT kaasaskantav ja seda on mugav kaasas kanda. See on varustatud ka konksuga paindlikuks positsioneerimiseks ja selle saab paigaldada otse Scangrip statiivile/kolmjalale. Töövalgusti on tolmu- ja veekindel IP65 ning samuti sisseehitatud USB-pistikupesaga. Seega töötab see ka akupangana.