Sinu ostukorv

Võimas ja vastupidav NOVA 10 CONNECT sisaldab uusimat COB LED-tehnoloogiat ja valgustab valgusvooga kuni 10000 luumenit, muutes selle universaalseks töövalgustiks nõudlikule professionaalsele kasutajale.

Unikaalse funktsioonina ühildub NOVA 10 CONNECT METABO/CAS akusüsteemiga 12V 4,0 Ah – 18V 5,2 Ah ja kõigi teiste juhtivate elektritööriistade kaubamärkide 18 V akudega, kasutades selleks Scangrip adapterit. Lisaks saab SCANGRIP POWER SUPPLY-d kasutada otseseks toiteallikaks, mis tagab piiramatu valguse kättesaadavuse. NOVA 10 CONNECTil on ka sisemine varuaku, mis tagab 1 lisatunni 1000 luumeni juures.

Kasutajasõbraliku BLUETOOTH-i valgusjuhtimisrakendusega saate erakordse võimaluse mobiilseadme kaudu sisse/välja lülitada ja juhtida kuni nelja töövalgustit. Sisseehitatud dimmeri funktsioon võimaldab teil reguleerida valgustugevust viiele erinevale tasemele. See funktsioon säästab aega käsitsi juhtimisest ja suurendab töö efektiivsust igapäevaselt. Töövalgustil on taga paneel aku mahutavuse ja luumeni väljundtaseme jaoks ning see on varustatud sisseehitatud toitepangaga.

Töövalgusti NOVA 10 CONNECT on äärmiselt vastupidav ja veekindel (IP65). Disain on elegantne, kandesangi ja statiiviga paindlikuks positsioneerimiseks ja otse paigaldamiseks Scangrip statiivile/kolmjalale.