Sinu ostukorv

NOVA 2 CONNECT on võimas kompaktne universaalne töövalgusti, mis on mõeldud professionaalsele kasutajale.

Prožektoril on uusim suure jõudlusega COB LED-tehnoloogia ja see valgustab kuni 2000 luumenit. Valguse dimmeri funktsioon võimaldab reguleerida valgust viieks erinevaks astmeks vastavalt tööülesandele.

Unikaalse funktsioonina ühildub NOVA 2 CONNECT METABO / CAS akusüsteemiga 12 V 4,0 Ah – 18 V 5,2 Ah ja kõigi teiste juhtivate elektritööriistade kaubamärkide 18 V akudega, nagu Milwaukee tööriistad, Dewalt tööriistad, Makita tööriistad jne, kasutades selleks SCANGRIP ADAPTERIT. Lisaks saab SCANGRIP POWER SUPPLY-d kasutada otseseks toiteallikaks, mis tagab piiramatu valguse kättesaadavuse.

Tänu painduvale alusele ja sisseehitatud konksule saab lampi paigutada erinevatesse asenditesse, et saavutada soovitud valgustusnurk. Lisafunktsioonina on sellel sisseehitatud USB-pistikupesaga toitepank mobiilseadmete laadimiseks. Korpus on valmistatud tugevast survevalualumiiniumist ning on vastupidav löökidele, põrutustele ja vibratsioonile. Vastupidav konstruktsioon muudab NOVA 2 CONNECTi valgusti ideaalseks nõudlikesse ja karmidesse töökeskkondadesse.