Sinu ostukorv

Ainulaadne ergonoomilise kujuga käepide ja eriti pikk lüliti tagavad pea kohal või kitsastes oludes töötamise korral parema juhitavuse
Harjadeta mootor pakub juhtmega seadmele omast võimsust ja juhtmevabale seadmele iseloomulikku vabadust
Minimaalne vibratsioon kasutamise käigus võimaldab väsimata töötada
Suurepärane jõudlus ja sujuv käivitamine ühes tööriistas: akuuniversaalsaag GSA 18V-32 Professional kombineerib ideaalselt suure võimsuse ja mugava käsitsemise. Selle ainulaadne ergonoomilise kujuga käepide ja eriti pikk lüliti tagavad pea kohal või kitsastes keerulistes oludes töötamise korral parema juhitavuse. Harjadeta mootoriga universaalsaag pakub juhtmega seadmele omast võimsust ja juhtmevabale seadmele iseloomulikku vabadust. Peale selle tekitab see minimaalset vibratsiooni, võimaldades väsimata töötada.

GSA 18V-32 Professional sobib ideaalselt puidu, metalli ja plasti ning puitkomposiitide ja isolatsioonimaterjalide saagimiseks. Seade ühildub kõikide Bosch Professionali 18 V akude ja laadimisseadmetega (Professional 18V System).

Tööriist GSA 18V-32 Professional hõlmab ka omadusi, nagu topelt-LED-tuli, püsikiirus, elliptiline liikumine, kiiruse valik, SDS-i saelehtede tööriistavaba vahetamine, riputuskonks, kiiruse muutmine ja Vibration Control.