Sinu ostukorv

Juhtmega seadme jõudlus suurima kompaktsuse juures Boschi 18 V kategoorias
Tehnoloogia BITURBO Brushless ja ProCORE18V tagavad maksimaalse juhtmevaba lõikejõudluse, mis on võrdväärne juhtmega 1620 W uputussaagide jõudlusega
Parim mobiilsus tänu ainulaadsele kompaktsele konstruktsioonile, mis võimaldab töötada ainult ühe akuga
Tänu tööriista ülikompaktsele konstruktsioonile võib saelehe ja seina vahele jääda kõige vähem 10 mm
Akuuputussaag GKT 18V-52 GC Professional tagab juhtmega seadme jõudluse suurima kompaktsuse juures Boschi 18 V kategoorias. Tööriista innovatiivne tehnoloogia BITURBO Brushless ja ProCORE18V tagavad maksimaalse juhtmevaba lõikejõudluse, mis on täiesti võrdväärne juhtmega 1620 W uputussaagide jõudlusega. Saag pakub parimat mobiilsust tänu ainulaadsele kompaktsele konstruktsioonile, mis võimaldab töötada ainult ühe akuga. Tööriista äärmiselt kompaktne konstruktsioon võimaldab vaid 10 mm vahekaugust saetera ja seina vahel. See tööriist on ette nähtud puidu, puidukomposiitide, laudade ja tahvelmaterjalide, alumiiniumi ja akrüülklaasi formaatlõikamiseks ja vertikaallõikamiseks. Seadet saab kasutada tolmukottidega ja see ühildub Boschi süsteemiga Click & Clean System, teiste Boschi, Festooli, Mafelli ja Makita juhtsiinisüsteemidega ning kõikide Bosch Professionali 18 V akude ja laadimisseadmetega (Professional 18V System).

Tööriistal GKT 18V-52 GC Professional on ka järgmised funktsioonid: püsikiirus, ECO-režiim kuni 20% pikema tööaja jaoks, HMI, individuaalsed kiiruseseaded rakenduse kaudu, ülekoormuskaitse, taaskäivitamiskaitse, sujuvkäivitus ja spindlilukk.