Sinu ostukorv

Juhtmeta paindlikkus juhtmega võimsuse korral: silmapaistva jõudluse ja käsitsemise tagamiseks
Maksimaalne juhtmevaba lõikejõudlus, tänu BITURBO Brushless tehnoloogiale täiesti võrdväärne võrgutoitel 1800 W tööriistadega
Suurepärane ergonoomika tänu uuele lisakäepidemele, mis tagab suurepärase juhitavuse igas lõikeasendis
Ülim lihtsus tänu mugavale ja intuitiivsele sügavuse reguleerimisele
Suurim jõudlus: ketassaag GKS 18V-68 GC Professional tagab juhtmevaba paindlikkuse võrgutoitel seadme võimsusega. See võimas harjadeta 18 V BITURBO tööriist tagab erakordselt võimsa jõudluse, mis on võrdne võrgutoitel 1800 W saagide jõudlusega, ning täieliku manööverdatavuse ja toitejuhtmeta kasutamisest tuleneva vabaduse. Sae suurepärane ergonoomika ja innovatiivne lisakäepide võimaldavad tööriista ideaalset juhitavust igas lõikeasendis. Mugava ja intuitiivse sügavuse reguleerimisega varustatud tööriist tagab lõikamisel ülima lihtsuse.

Ideaalne kasutamiseks puidu ja puidukomposiitide puhul. Kasutage seda saagi koos Boschi Click & Clean´i tolmueemaldussüsteemi, tolmukottide, ühenduvusmooduliga GCY 42 ja FSN juhtsiinidega. Saele saab paigaldada ka Festool Makita ja Mafelli juhtsiinid. Tööriist ühildub kõigi Bosch Professionali 18 V akude ja laadimisseadmetega. Maksimaalse võimsuse tagab aku ProCORE18V ≥ 5,5 Ah.

Tööriistal GKS 18V-68 GC Professional on kasutajaliides, mis võimaldab isikupäraseid kiiruseseadeid nutitelefoni kaudu ning lisaks kiirpidur, ECO-režiim kuni 30% pikema tööaja saavutamiseks, ülekoormuskaitse, taaskäivitamiskaitse ja spindlilukk.

*Aku ja laadimisseade ei sisaldu komplektis!