Sinu ostukorv

Võimas järkamissaag mitmesuguste tööde ja materjalide jaoks
Kerge ja kompaktne tööriist, millel on ühe käega transportimiseks ja suurema mobiilsuse tagamiseks mugav transpordikäepide
Muudetav lõikekiirus tagab erinevate materjalide puhul mitmekülgsuse
Tänu kiirele tööriistavabale saelehe vahetamisele on saagi lihtne ja mugav käsitseda
Võimsus ja paindlikkus ühes seadmes: GCM 8 SDE Professional võimaldab peaaegu igat tüüpi materjaliga kiiresti ja täpselt töötada. Tänu ühele käele mõeldud mugavale transpordikäepidemele on tööriist kerge ja kompaktne ning sobib töökohtadesse kaasavõtmiseks. Muudetav lõikekiirus tagab selliste materjalide nagu plast ja alumiinium lõikamise korral suure paindlikkuse. Tööriista on väga mugav kasutada, kuna selle saelehti saab vahetada kiiresti ilma tööriistadeta.

Järkamissaag on mõeldud rist- ja kaldlõigete tegemiseks ning soonte lõikamiseks puitu, puitprussidesse ja puitkomposiiti ning lauamaterjalidesse, põrandapaneelidesse, alumiiniumisse ja plasti. Tööriist ühildub Boschi tolmueemaldussüsteemiga Click & Clean ja erinevate tööpinkidega.

GCM 8 SDE Professional hõlmab ka omadusi, nagu kahepunktine tolmueemaldus, kalde fikseerimistorn, täppislaser, sujuvkäivitus, kahepoolne kalde reguleerimine ja kiiruse valik.