Sinu ostukorv

Boschi võimas harjavaba mootoriga 18 V löökpuurtrell
Vastupidav ja võimas: 55 Nm ja 1750 pööret minutis tagavad suurima efektiivsuse puidu, metalli ja müüritisega töötamise korral
Tugev 13 mm Röhmi metallpadrun tagab puurimise ja kruvikeeramise korral ideaalse võimsuse ülekande
Harjavaba mootor pikendab tööriista kasutusiga ja aku käitusaega
Vastupidav ja võimas harjavaba mootoriga akupuurtrell-kruvikeeraja GSB 18V-55 Professional on Boschi 18 V kategoorias ideaalne algajale mõeldud tööriist. Seade, mille jõudlus on 55 Nm ja 1750 pööret minutis, maksimeerib hõlpsalt töökohas efektiivsust eriti puidu, metalli ja müüritisega töötamise korral. Tugev 13 mm Röhmi metallpadrun tagab erinevate puurimis-, löökpuurimis- ning kruvikeeramistööde korral ideaalse võimsuse ülekande. Puurtrell-kruvikeeraja harjavaba mootor pikendab tööriista kasutusiga ja aku käitusaega. See sobib puidu (kuni 35 mm), terase (kuni 13 mm) ja müüritise (kuni 10 mm) puurimiseks ja löökpuurimiseks ning kuni 10 mm läbimõõduga kruvide keeramiseks. Tööriist ühildub kõigi Bosch Professionali 18 V akude, sh ProCORE18V akude ja laadimisseadmetega (Professional 18V System).

Seadmel GSB 18V-55 Professional on ka kaks käiku, Autolock, Electronic Cell Protection, Electronic Motor Protection, LED-tuli, liitiumioonaku, metallpadrun, metallkäigud ning paremale ja vasakule pöörlemise funktsioon.